oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava


V červnu 2022 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
29.6.U10 se zúčastnila mezinárodního turnaje v NěmeckuRedakceOpava – Skvělé zakončení sezony 2021/2022 zažila U10 na obrovském turnaji v Německém Verlu, nedaleko Bielefeldu. Turnaje se zúčastnily ty nejkvalitnější týmy z celé Evropy a naše desítka se mezi touto fotbalovou smetánkou neztratila.
29.6.V sobotu s Považskou Bystricou, v pondělí na soustředění do Polska a generálka s TřincemRedakceOpava – Již zítra zahájí fotbalisté SFC sérii přípravných utkání na novou sezonu na hřišti pražské Sparty. Následně je čeká ještě sobotní přípravný duel v Kravařích a v pondělí pak odjezd na soustředění do polské Wodzislawi.
27.6.EURO WU19 startuje v Opavě zápasem Španělska s ItáliíRedakceOpava – Evropský šampionát žen do 19 let odstartuje zápasem české reprezentace proti Francii. V Opavě se jako první představí fotbalistky Španělska a Itálie v pondělí 27. června od 17:30. Celkem stadion v Městských sadech bude hostit čtyři zápasy.
27.6.Organizační informace pro fanoušky před utkáním Španělsko vs. ItálieRedakceOpava – Již dnes, tedy v pondělí 27. června, se odehraje na opavském stadionu první zápas v rámci Mistrovství Evropy žen do 19 let. Od 17:30 budete moci sledovat utkání Španělsko vs Itálie.
26.6.Realizační tým SFCRedakceOpava – Hlavní trenér Roman West bude hlavou realizačního týmu, který je složený částečně z nových tváří a částečně pak z trenérů, fyzioterapeutů a masérů, kteří již součástí opavského týmu byli v poslední době.
26.6.Jiří Janoščín pokračuje v OpavěRedakceOpava – Obránce Jiří Janoščín prodloužil v Opavě smlouvu do léta 2024.
24.6.Pozvánka na valnou hromaduKlubOpava – Představenstvo akciové společnosti Slezský fotbalový club Opava a. s. se sídlem Lípová 105/2, Předměstí, 746 01 Opava, IČ: 25 835 912 Spisová značka: B 2192 vedená u Krajského soudu v Ostravě (dále jen „Společnost“) svolává v souladu s příslušným ustanovením zákona č. 90/2012 Sb., o obchodních korporacích (dále jen „ZOK“ nebo „zákon o obchodních korporacích“) a Stanov Společnosti mimořádnou valnou hromadu, která se bude konat dne 25. 7. 2022 od 18 hod. v sídle společnosti na ulici Lípová 105/2, Předměstí 746 01 Opava, zasedací místnost II patro.
24.6.Slezský v neděli zahájí přípravu na nový ročníkRedakceOpava – Od konce předešlé sezony uběhl jen měsíc a hráči se již opět sejdou v kabině na společné přípravě na další sezonu.
23.6.Dalibor Večerka bude pokračovat ve Spartě, která uplatnila opciRedakceOpava – Opavský odchovanec, Dalibor Večerka, který většinu uplynulé sezony strávil v dresu pražské Sparty formou hostování s opcí, podepsal s Pražany smlouvu.
23.6.Slezský zná svůj program na další sezonuRedakceOpava – Proběhl losovací aktiv FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY, který přisoudil Slezskému FC hned na úvod daleký výjezd. V prvním domácím střetnutí pak do Opavy zavítá Petr Rada. Opavské fotbalisty mimo jiné čekají souboje s rezervami obou pražských „S“ nebo s exligovou Karvinou.
23.6.Opavská třináctka jarním mistremRedakceOpava – V úterý sehrála svůj poslední zápas v kategorii mladších žáků třináctka Slezského FC, která si v něm poradila s Hlučínem.
22.6.Digaňa míří do SigmyRedakceOpava – Slovenský brankář Tomáš Digaňa svou opavskou kapitolu už neprodlouží. Olomoucké Sigmě se upsal na dva roky a popere se tak o první ligu. Během svého působení stihl starty v nejvyšší soutěži a v uplynulé sezoně získal ocenění nejlepšího brankáře FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY.
20.6.Změny v představenstvu a dozorčí radě akciové společnostiRedakceOpava – Na zasedání zastupitelstva Statutárního města Opava, které se konalo 20. června 2022, došlo k odvolání jak představenstva akciové společnosti, tak také dozorčí rady.
16.6.Matěj Helešic přestupuje do PardubicRedakceOpava – Matěj Helešic po třech letech opouští Slezský a míří za první ligou do Pardubic.
15.6.Jan Žídek po sedmi letech ve žlutomodrém dresu mění působištěRedakceOpava – Opavský obránce a kapitán Jan Žídek v Opavě pokračovat nebude. Vítěz FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ze sezony 2017/18 a držitel stříbrné medaile z MOL Cupu z roku 2016/17 bude v příští sezoně oblékat dres Karviné.
14.6.U9 brala medaile na turnajích v Hlučíně a Hradci KrálovéRedakceOpava – V minulých dvou týdnech se opavská kategorie U9 zúčastnila turnajů v Hlučíně a v Hradci Králové. Na obou turnajích navíc uspěla a získala medaili.
14.6.Dorostenecké kategorie U18 a U16 ovládly derby s HlučínemRedakceOpava – K předposlednímu utkání tohoto ročníku zajížděly o víkendu dorostenecké kategorie U18 a U16 na hřiště Hlučína.
13.6.U11 brala na turnaji v Přerově páté místoRedakceOpava – Již v pátek vyrazila kategorie U11 na dvoudenní turnaj do Přerova, kterého se účastnilo celkem 24 družstev.
12.6.Slezský zahájí společnou přípravu 26. června, na úvod jej čeká SpartaRedakceOpava – Fotbalisté Slezského FC se k prvnímu společnému tréninku před novou sezónou FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY sejdou v neděli 26. června.
12.6.West: Příprava bude velmi krátká, ale zato hodně ostráRedakceOpava – K prvnímu společnému tréninku se fotbalisté SFC sejdou v neděli 26. června. Jak letní přípravné období vidí trenér Roman West a co na hráče čeká?
Další stránky
12>>