oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava


V únoru 2022 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
28.2.Obsáhlý rozhovor s členy představenstva a sportovním manažerem klubuRedakceOpava – V rámci obsáhlého rozhovoru s členy představenstva Zdeňkem Viktorinem, Jakubem Šafarčíkem a Petrem Součkem a také sportovním manažerem Jaroslavem Kolínkem se dozvíte jejich aktuální náhled na současnou situaci v klubu a další vývoj.
28.2.U11 ovládla turnaj ve slovenské KorniRedakceOpava – Kategorie U11 o víkendu vyrazila za hranice a zavítala na turnaj do slovenské Korni.
27.2.Ligové dorosty padly v KarvinéRedakce | FOTO: Deník / Petr WidenkaOpava – V rámci 29. kola Celostátní dorostenecké ligy zajížděly v sobotu naše dorosty na půdu Karviné.
26.2.Slezský FC pomůže lidem z válkou zasažené UkrajinyRedakceOpava – Ve spolupráci s Diecézní charitou ostravsko - opavskou se klub rozhodl nabídnout ubytování uprchlíkům z Ukrajiny. Do pomoci se zapojují také partneři klubu.
26.2.Slezský v generálce padnul s BrnemBRN - OPA 3:1, 0.kolo | Filip LabudaOpava – V generálce na jarní část sezóny se Slezský utkal s vedoucím týmem FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY z Brna.
26.2.West: Až do 80. minuty jsme podali velmi spolehlivý a organizovaný výkonRedakceOpava – Poslední utkání přípravy má Slezský za sebou. Jak hodnotil prohru v generálce s Brnem hlavní trenér Roman West?
25.2.Generálka je tady, Slezský míří do BrnaRedakceOpava – Poslední zápas zimní přípravy je tady. Opava absolvuje generálku před startem jarní části na brněnském Městském fotbalovém stadionu Srbská s domácí Zbrojovkou Brno, vedoucí tým FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY.
24.2.Slezský vyjadřuje podporu a mnoho sil všem Ukrajincům!RedakceOpava – Jsou věci, které přesahují hranice fotbalového světa.
24.2.Víkendový program našich týmůRedakceOpava – A-tým čeká o víkendu generálka na jarní část FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Ligové dorosty pak mistrovské utkání v Karviné.
23.2.Tomáš Rataj prodloužil smlouvuRedakceOpava – Tomáš Rataj podepsal s Opavou novou smlouvu! Osmnáctiletý útočník tak bude ve Slezsku působit i v dalších sezonách.
22.2.Slezský spustil prodej permanentek pro jarní část sezóny 2021/2022RedakceOpava – Slezský zahajuje prodej permanentních vstupenek pro jarní část sezony! Od úterý budou k dostání na pultech opavského Fanshopu na Městském stadionu.
19.2. Janoščín: Věřím, že do jara vstoupíme vítězně a navážeme na naší vítěznou vlnuRedakceOpava – Jak hodnotí soustředění, přípravu a utkání se Štětínem Jirka Janoščín?
18.2.Slezský zvládl předposlední utkání přípravy vítězněPOG - OPA 1:4, 0.kolo | RedakceOpava – V rámci soustředění se Slezský střetnul s hráči širšího kádru polského týmu Pogoń Szczecin, který je aktuálně na druhém místě polské Ekstraklasy.
18.2.West: Jsem rád, že jsme se od úvodních zápasů posunuli nejen herně, ale i výsledkověRedakceOpava – Na závěr soustředění si Slezský poradil v přípravném utkání s výběrem Pogonu Štětín. Jak utkání a také celé soustředění hodnotil hlavní trenér Roman West?
17.2.B-tým odehrál první dvě přípravná utkáníRedakceOpava – V tréninkové zátěži je již také B-tým, který má za sebou aktuálně dvě přípravná utkání, když se utkal s Šumperkem a Krnovem.
17.2.Víkendový program našich týmůRedakce
15.2.Slezský podporuje Charitativní ples pro Jakuba RedakceOpava – Slezský FC se letos zapojil do podpory Charitativního plesu pro Jakuba. Zapojte se také vy a pomozte vydražit darované dresy pro dobrou věc.
15.2.Zemřel bývalý obránce Opavy Jiří PospěchRedakceOpava – Do fotbalového nebe odešel bývalý obránce Opavy Jiří Pospěch. Bylo mu 68 let. Čest jeho památce!
14.2.Chtěl bych pokračovat ve střílení gólů a vytváření šancí pro klukyRedakceOpava – Teprve osmnáctiletý útočník Slezského FC má na podzim bilanci dvou gólů a stejného počtu asistencí. Nasbíral je během šestnácti zápasů, do kterých zasáhnul.
12.2.Zvýšená aktivita v závěru utkání přinesla výhru 4:2 nad GKS TychyOPA - TYC 4:2, 0.kolo | Redakce | FOTO: Deník / Petr WidenkaOpava – Fotbalisté Opavy nastoupili ke svému pátému utkání v přípravné fázi sezony. Soupeřem mu byl polský druholigový tým GKS Tychy. Dosavadní bilance opavských z předešlých 4 zápasů byly dvě výhry a stejný počet proher.
Další stránky
12>>