oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 29.1., příp.
SFC Opava 
10:30
 Uničov


V březnu 2020 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
30.3.Mondek se chystá na Slovensku: Snad se vše brzy vrátí do normáluRedakceOpava – Slovenský záložník ve službách Slezského FC se v čase karantény připravuje na opětovný start nejvyšší soutěže na Slovensku. Konkrétně ve vesnici Ludanice nedaleko Topoľčan.
29.3.Zpátky v čase: Připomněli jsme si pohárový duel s PlzníRedakceOpava – Tento víkend měl patřit reprezentační přestávce, jenže fotbal stále stojí. Poté, co jsme si na Facebooku připomněli historicky první ligový duel s Teplicemi, si nyní můžeme společně zavzpomínat na jedno z nejslavnějších vítězství posledních let.
27.3.Výzva pro fanoušky: Hledáme historické artefaktyRedakceOpava – Slezský FC by rád rozšířil svůj archiv o zajímavé relikvie z historie klubu, proto se obracíme i na Vás fanoušky.
26.3.Řezníček o otužování v sádráku: Je to ranní rituál. Co paří na konzoli?RedakceOpava – Takřka každé ráno vstane z vyhřáté postele a vyrazí směr Stříbrné jezero. Do něj se pak Honza Řezníček vrhne, ať už teploměr ukazuje stupně nad nulou, nebo pod ní. Co říká o svém otužovacím rituálu a jak tráví čas v karanténě?
25.3.Slezský FC fandí dobrovolníkům, podpořil i šičkyRedakceOpava – Výjimečná situace si žádá i výjimečné činy. V současných dnech pomáhají na všech potřebných místech také dobrovolníci. Jejich nasazení a obětavosti si váží i Slezský FC, a tak se rozhodl podpořit skupinu opavských dobrovolnic, které šijí roušky.
22.3.Zpátky v roce 1996: Kaučuk porazil Teplice. Trefili se Kolínek, Rozhon i OrelRedakce | FOTO: Karel StuchlíkOpava – Fotbalisté Slezského FC měli hrát v Teplicích, jenže vzhledem k pandemii koronaviru FORTUNA:LIGA stojí. Připomněli jsme si tedy první ligový zápas s teplickým soupeřem v historii. Jak si proti Severočechům vedli fotbalisté Kaučuku v roce 1996?
20.3.Na kluky už se těším, hlásí Jursa. Jak tráví čas v karanténě?RedakceOpava – Podle aktuální situace ohledně onemocnění COVID-19 to vypadá, že se fotbalové zápasy jen tak hrát nebudou. Stát navíc vyhlásil nařízení omezující pohyb osob. Jak doma tráví čas Tomáš Jursa?
18.3.Fotbalová pauza? Hřiště Slezského FC prošla jarní očistouRedakceOpava – Vzhledem k tomu, že fotbalové soutěže stojí, mohly jarní očistou projít hrací plochy, které využívají mužstva Slezského FC.
17.3.Musíme být připraveni na všechno, velí Grussmann. Co vzkazuje fanouškům?RedakceOpava – Fotbal je vzhledem k šíření onemocnění COVID-19 pozastaven. Stojí i další sporty. Jak současnou situaci vnímá sportovní manažer Slezského FC Alois Grussmann? Jak hodnotí vstup do jarní části FORTUNA:LIGY a co vzkazuje opavským fanouškům?
16.3.Slezský FC ruší tréninky A-mužstva i všech dalších kategoriíRedakceOpava – Vzhledem k aktuální situaci a nařízení Vlády České republiky, která s platností od 16. do 24. března omezila volný pohyb osob, Slezský FC okamžitě ruší veškeré tréninky všech kategorií.
14.3.GPS technologie ve fotbale? Přináší velký progres, přiznává Michal HampelRedakceOpava – Nové technologie posouvají do jiné dimenze i fotbal. Součástí přípravy Slezského FC se aktuálně stala GPS technologie Catapult, a to i díky kondičnímu trenérovi Michalu Hamplovi, který se nedávno vrátil z Bruselu.
13.3.Balcárek o odložené lize: Zdraví máme jen jedno. Jak vypadají tréninky?RedakceOpava – Onemocnění COVID-19 se stále šíří světem. Vláda České republiky vyhlásila stav nouze a přijala další balík mimořádných opatření, který má přispět k zastavení další expanze nového koronaviru. Ruší se zápasy i soutěže napříč všemi sporty. Stojí také fotbalová FORTUNA:LIGA. Co na aktuální dění říká opavský kouč Jiří Balcárek?
12.3.Liga je přerušena, Slezský FC přijímá bezpečnostní opatřeníKlubOpava – Slezský FC reaguje na usnesení Vlády České republiky, která vyhlásila stav nouze a plošně zakázala veškeré veřejná akce s účastí nad 30 osob. Na mimořádném zasedání v Městských sadech se už s předstihem sešla i trenérská rada klubu. Jaká opatření přijala?
11.3.AKTUALIZOVÁNO: Bezpečnostní rada státu ruší sportovní akceRedakceOpava – Bezpečnostní rada státu na svém ranním zasedání rozhodla o mimořádných opatřeních přijatých v souvislosti s šířením koronaviru (COVID-19). Stát ruší všechny veřejné akce včetně těch sportovních s účastí nad 100 osob. Nařízení vstoupí v platnost v úterý 10. března od 18 hodin a bude platné až do odvolání.
11.3.Opavská desítka brala zlato v BílovciRedakceOpava – Fotbalový výběr desítky Slezského FC Opava se zúčastnil halového turnaje v Bílovci. Malí Opaváci vedeni trenérem Martinem Šafránem si vedli více než dobře. Domů si přivezli zlaté medaile.
11.3.Prázdné tribuny? Fanoušci nám budou chybět, přiznává RovňanRedakceOpava – Pandemie koronaviru brzdí sport. Ruší se zápasy, turnaje i celé soutěže. Omezením se nevyhnul ani fotbal v Česku. Nejbližší dvě ligová kola se odehrají bez přítomnosti diváků na stadionech. Co to znamená pro Slezský FC? Jak to ovlivní celou soutěž i fanoušky? To v zajímavém rozhovoru prozradil ředitel opavského klubu Jaroslav Rovňan.
11.3.Divize i soutěže mládeže odloženyRedakceOpava – Moravskoslezská fotbalová liga, divize i mládežnické soutěže, které spadají pod Řídíci komisi FAČR pro Moravu jsou odloženy. Do konce března se další soutěžní utkání hrát nebudou. Rozhodl o tom řídící orgán daných soutěží. Rezerva Slezského FC si tak další mistrovský duel zahraje nejdřív v dubnu.
11.3.Rozhodnuto. V sobotu s Karvinou hrajeme bez divákůRedakceOpava – Slezský FC bude muset odehrát následující domácí utkání s Karvinou bez diváků. Rozhodla o tom Ligová fotbalová asociace coby řídící orgán soutěže.
11.3.Upozornění pro rodiče mládežníků SFCRedakceOpava – Níže přinášíme aktuální informace pro rodiče hráčů, kteří nastupují za mládežnické výběry Slezského FC Opava.
10.3.Mládežnická utkání budou bez divákůRedakceOpava – Na základě rozhodnutí Bezpečnostní rady státu a mimořádných opatřeních přijatých v souvislosti s šířením koronaviru (COVID-19) upozorňujeme veřejnost, že veškerá utkání mládežnických celků SFC Opava budou až do odvolání sehrána bez přítomnosti diváků.
Další stránky
12>>