oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 14.5., 30.kolo
Vlašim 3
SFC Opava 1
čtvrtek 19.5., BAR1
SFC Opava 
17:00
 Bohemians 1905


V dubnu 2020 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
30.4.Železník o turnaji i vlastním e-sport týmu: Je to můj největší koníčekRedakceOpava – Útočník Slezského FC Lukáš Železník v historicky prvním turnaji ligových fotbalistů ve hře FIFA20 předvedl fantastické výkony. Ve své misi na PlayStationu to dotáhl až do finále, kde byl nad jeho síly po vyrovnaném dramatu brankář Slovácka Matouš Trmal.
29.4.Železník ovládl derby, finále už ne. V Datart e:LIGA Challenge končí druhýRedakceOpava – Finále Datart e:LIGA Challenge je tady! Útočník Slezského FC Lukáš Železník se dnes porve o vítězství v ligovém turnaji. Po výhře nad Lumírem Čížem v semifinále nakonec končí na druhé pozici poté, co prohrál finálovou sérii s Matoušem Trmalem ze Slovácka.
27.4.Mládež by mohla začít brzy trénovat, zasedá trenérská rada SFCRedakceOpava – V souvislosti s rozvolněním části bezpečnostních opatření je na úterý 28. dubna svolána trenérská rada Slezského FC, která na své schůzce rozhodne o dalším postupu směrem k možnosti trénování mládežnických celků SFC. Následně budeme informovat o přijatých krocích.
24.4.Rádi byste podpořili SFC? Máte možnost, založili jsme transparentní účetRedakceOpava – Rádi byste alespoň symbolicky podpořili život Slezského FC Opava? Nabízíme Vám ideální možnost. Žádné smlouvy – žádné papírování. Přispět SFC můžete finančním příspěvkem na transparentní účet klubu, který jsme právě založili.
22.4.Datart e:LIGA Challenge ŽIVĚ: Železník hraje s KnejzlíkemRedakceOpava – Charitativního turnaje pod hlavičkou Ligové fotbalové asociace se zúčastnilo dvanáct hráčů z dvanácti klubů FORTUNA:LIGY a osm z nich si zajistilo postup do čtvrtfinále, kde změří síly v sériích na dvě vítězná utkání. K vidění budou atraktivní souboje favoritů a jejich vyzyvatelů. Opavský Lukáš Železník vyzve libereckého soupeře Karla Knejzlíka.
22.4.Železník vyřadil Knejzlíka a je v semifinále. Za odměnu dostane kolenoRedakceOpava – Útočník Slezského FC Lukáš Železník dokázal ve čtvrtfinále Datart e:LIGA Challenge porazit favorizovaného Karla Knejzlíka z Liberce. Opavský borec sice v prvním utkání prohrál 2:3, ale pak zvládl obě následující bitvy, které ve svůj prospěch rozhodl v prodloužení a postupuje do semifinále! V něm narazí na ostravského Lumíra Číže.
22.4.Železník vyřadil Knejzlíka a je v semifinále. Za odměnu dostane koleno | RedakceOpava – Útočník Slezského FC Lukáš Železník dokázal ve čtvrtfinále Datart e:LIGA Challenge porazit favorizovaného Karla Knejzlíka z Liberce. Opavský borec sice v prvním utkání prohrál 2:3, ale pak zvládl obě následující bitvy, které ve svůj prospěch rozhodl v prodloužení a postupuje do semifinále! V něm narazí na ostravského Lumíra Číže.
21.4.OBRAZEM: Fotbalisté Slezského FC už trénují společněRedakce | FOTO: Deník / Petr WidenkaOpava – Úvodní společný trénink po takřka šesti týdnech mají za sebou fotbalisté Slezského FC. Hráči byli rozděleni na tři skupiny, první tréninkovou jednotku absolvovali na hřišti u koupaliště.
21.4.Pavel Zavadil: Pauza byla dlouhá. Jsme rádi, že můžeme začítRedakce | FOTO: Deník / Petr WidenkaOpava – Prvoligoví fotbalisté Slezského FC obnovili úterními tréninky po skupinkách společnou přípravu. Co na to nejzkušenější fotbalista opavského týmu Pavel Zavadil? Koukněte se na videorozhovor.
20.4.Zpátky do akce. Fotbalisté SFC se opět připravují společněRedakceOpava – Fotbalisté Slezského FC po šesti týdnech individuální přípravy začínají trénovat společně. Tréninky budou probíhat plně dle manuálu LFA, který respektuje pravidla stanovená v mimořádném opatření Ministerstva zdravotnictví ČR.
19.4.Pracovní článekRedakce
18.4.Jubileum opavského maséra: Kamil Bitta slaví čtyřicátinyRedakceOpava – Masér Slezského FC Kamil Bitta právě dnes slaví své 40. narozeniny.
15.4.Slezský FC přijal úsporná opatření, týkají se všech lidí v klubuKlubOpava – Vedení Slezského FC s platností od 1. března tohoto roku přistupuje k úsporným opatřením, která mají přispět k větší stabilitě klubu v době pandemie nového typu koronaviru a šíření onemocnění COVID-19.
15.4.Lukáš Železník exceloval! Porazil Provoda s Trmalem a postupujeRedakceOpava – Útočník Slezského FC zvládl klíčové zápasy v Datart e:LIGA Challenge a po dvou vítězstvích nad slávistou Lukášem Provodem a Matoušem Trmalem ze Slovácka sviští do čtvrtfinále. V něm narazí na Karla Knejzlíka z Liberce, který na podzim v Opavě hostoval.
14.4.Co dál? Musí přijít jasné stanovisko, říká Balcárek. Čas tráví na chatěRedakceOpava – Už je to více než měsíc, co byla pozastavena FORTUNA:LIGA. Současná vládní nařízení znemožňují rozjezd nejvyšší soutěže, Slezský FC ovšem zůstává na špičkách a připravuje se na opětovný start ligy. Jak aktuální situaci vnímá opavský kouč Jiří Balcárek?
14.4.LFA aktualizuje tréninkový materiál pro kluby. Dohraje se liga?Komuniké LFAOpava – Jak avizovala již koncem minulého týdne, odešle Ligová fotbalová asociace na všechny kluby tréninkový manuál, který bude odpovídat podmínkám stanoveným v mimořádném opatření Ministerstva zdravotnictví ČR, a to na základě dnešního rozhodnutí vlády o umožnění venkovních tréninkových aktivit profesionálních sportovců v menších skupinách počínaje od 20. dubna 2020.
11.4.Lukáš Železník remizoval s Provodem, pak podlehl TrmaloviRedakceOpava – Útočník Slezského FC Lukáš Železník má za sebou první zápasy v nové Datart e:LIGA Challenge. V sobotu remizoval s Lukášem Provodem z pražské Slavie a následně podlehl Matouši Trmalovi ze Slovácka.
11.4.Target Challenge: Jakou přesnost ukázal Vojtěch Šrom?RedakceOpava – Hráči FORTUNA:LIGY si vyzkoušeli i tzv. Target Challenge. Kolikrát trefil terč gólman Slezského FC Vojtěch Šrom a jaké místo v tabulce si vystřílel? Podívejte se na video!
10.4.Děkujeme fotbalem: Slezský FC vzdá hold lidem v první liniiRedakceOpava – Kdy se opět bude hrát FORTUNA:LIGA? To nikdo neví. Slezský FC už se ale směle dívá dopředu. Svůj první domácí zápas po opětovném rozběhnutí nejvyšší soutěže, který bude sehrán v přítomnosti diváků, klub věnuje hrdinům koronavirové pandemie.
8.4.František Metelka slaví čtyřicátinyRedakceOpava – Odchovanec opavského fotbalu František Metelka právě dnes slaví své 40. narozeniny.
Další stránky
12>>