oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 23.1., 16.kolo
Olomouc 
14:00
 SFC Opava


V dubnu 2020 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
3.4.Ligové hvězdy se vrací do hry, rozdají si to ve FIFĚ! SFC nasadí ŽelezníkaRedakceOpava – Kdy je zase uvidí v akci? Tato otázka mnohých fotbalových fanoušků bude brzy zodpovězena. Hráči FORTUNA:LIGY se během dubna, kdy jsou odkázáni k individuálnímu tréninku, zúčastní turnaje Datart e:LIGA Challenge v hraní hry FIFA20.
6.4.Fotbalová výzva Filipa Součka opavským nadějím: Trénuj jako já!RedakceOpava – Pandemie koronaviru přibrzdila fotbalové dění. Nehrají se zápasy ani turnaje, soutěže stojí. Jak v těchto chvílích trénují kluci z přípravek Slezského FC? Podívejte se, jak pracují v domácích podmínkách!
7.4.Rezerva i mládež má po sezoně, pohár je odloženRedakceOpava – Výkonný výbor FAČR na svém zasedání 7. dubna 2020 konstatoval, že pokračování amatérských soutěží představuje v současné době i nadcházejícím období nepřijatelné zdravotní riziko.
8.4.František Metelka slaví čtyřicátinyRedakceOpava – Odchovanec opavského fotbalu František Metelka právě dnes slaví své 40. narozeniny.
10.4.Děkujeme fotbalem: Slezský FC vzdá hold lidem v první liniiRedakceOpava – Kdy se opět bude hrát FORTUNA:LIGA? To nikdo neví. Slezský FC už se ale směle dívá dopředu. Svůj první domácí zápas po opětovném rozběhnutí nejvyšší soutěže, který bude sehrán v přítomnosti diváků, klub věnuje hrdinům koronavirové pandemie.
11.4.Lukáš Železník remizoval s Provodem, pak podlehl TrmaloviRedakceOpava – Útočník Slezského FC Lukáš Železník má za sebou první zápasy v nové Datart e:LIGA Challenge. V sobotu remizoval s Lukášem Provodem z pražské Slavie a následně podlehl Matouši Trmalovi ze Slovácka.
11.4.Target Challenge: Jakou přesnost ukázal Vojtěch Šrom?RedakceOpava – Hráči FORTUNA:LIGY si vyzkoušeli i tzv. Target Challenge. Kolikrát trefil terč gólman Slezského FC Vojtěch Šrom a jaké místo v tabulce si vystřílel? Podívejte se na video!
14.4.Co dál? Musí přijít jasné stanovisko, říká Balcárek. Čas tráví na chatěRedakceOpava – Už je to více než měsíc, co byla pozastavena FORTUNA:LIGA. Současná vládní nařízení znemožňují rozjezd nejvyšší soutěže, Slezský FC ovšem zůstává na špičkách a připravuje se na opětovný start ligy. Jak aktuální situaci vnímá opavský kouč Jiří Balcárek?
14.4.LFA aktualizuje tréninkový materiál pro kluby. Dohraje se liga?Komuniké LFAOpava – Jak avizovala již koncem minulého týdne, odešle Ligová fotbalová asociace na všechny kluby tréninkový manuál, který bude odpovídat podmínkám stanoveným v mimořádném opatření Ministerstva zdravotnictví ČR, a to na základě dnešního rozhodnutí vlády o umožnění venkovních tréninkových aktivit profesionálních sportovců v menších skupinách počínaje od 20. dubna 2020.
15.4.Slezský FC přijal úsporná opatření, týkají se všech lidí v klubuKlubOpava – Vedení Slezského FC s platností od 1. března tohoto roku přistupuje k úsporným opatřením, která mají přispět k větší stabilitě klubu v době pandemie nového typu koronaviru a šíření onemocnění COVID-19.
15.4.Lukáš Železník exceloval! Porazil Provoda s Trmalem a postupujeRedakceOpava – Útočník Slezského FC zvládl klíčové zápasy v Datart e:LIGA Challenge a po dvou vítězstvích nad slávistou Lukášem Provodem a Matoušem Trmalem ze Slovácka sviští do čtvrtfinále. V něm narazí na Karla Knejzlíka z Liberce, který na podzim v Opavě hostoval.
18.4.Jubileum opavského maséra: Kamil Bitta slaví čtyřicátinyRedakceOpava – Masér Slezského FC Kamil Bitta právě dnes slaví své 40. narozeniny.
20.4.Zpátky do akce. Fotbalisté SFC se opět připravují společněRedakceOpava – Fotbalisté Slezského FC po šesti týdnech individuální přípravy začínají trénovat společně. Tréninky budou probíhat plně dle manuálu LFA, který respektuje pravidla stanovená v mimořádném opatření Ministerstva zdravotnictví ČR.
21.4.OBRAZEM: Fotbalisté Slezského FC už trénují společněRedakce | FOTO: Deník / Petr WidenkaOpava – Úvodní společný trénink po takřka šesti týdnech mají za sebou fotbalisté Slezského FC. Hráči byli rozděleni na tři skupiny, první tréninkovou jednotku absolvovali na hřišti u koupaliště.
21.4.Pavel Zavadil: Pauza byla dlouhá. Jsme rádi, že můžeme začítRedakce | FOTO: Deník / Petr WidenkaOpava – Prvoligoví fotbalisté Slezského FC obnovili úterními tréninky po skupinkách společnou přípravu. Co na to nejzkušenější fotbalista opavského týmu Pavel Zavadil? Koukněte se na videorozhovor.
22.4.Datart e:LIGA Challenge ŽIVĚ: Železník hraje s KnejzlíkemRedakceOpava – Charitativního turnaje pod hlavičkou Ligové fotbalové asociace se zúčastnilo dvanáct hráčů z dvanácti klubů FORTUNA:LIGY a osm z nich si zajistilo postup do čtvrtfinále, kde změří síly v sériích na dvě vítězná utkání. K vidění budou atraktivní souboje favoritů a jejich vyzyvatelů. Opavský Lukáš Železník vyzve libereckého soupeře Karla Knejzlíka.
22.4.Železník vyřadil Knejzlíka a je v semifinále. Za odměnu dostane kolenoRedakceOpava – Útočník Slezského FC Lukáš Železník dokázal ve čtvrtfinále Datart e:LIGA Challenge porazit favorizovaného Karla Knejzlíka z Liberce. Opavský borec sice v prvním utkání prohrál 2:3, ale pak zvládl obě následující bitvy, které ve svůj prospěch rozhodl v prodloužení a postupuje do semifinále! V něm narazí na ostravského Lumíra Číže.
24.4.Rádi byste podpořili SFC? Máte možnost, založili jsme transparentní účetRedakceOpava – Rádi byste alespoň symbolicky podpořili život Slezského FC Opava? Nabízíme Vám ideální možnost. Žádné smlouvy – žádné papírování. Přispět SFC můžete finančním příspěvkem na transparentní účet klubu, který jsme právě založili.
27.4.Mládež by mohla začít brzy trénovat, zasedá trenérská rada SFCRedakceOpava – V souvislosti s rozvolněním části bezpečnostních opatření je na úterý 28. dubna svolána trenérská rada Slezského FC, která na své schůzce rozhodne o dalším postupu směrem k možnosti trénování mládežnických celků SFC. Následně budeme informovat o přijatých krocích.
29.4.Železník ovládl derby, finále už ne. V Datart e:LIGA Challenge končí druhýRedakceOpava – Finále Datart e:LIGA Challenge je tady! Útočník Slezského FC Lukáš Železník se dnes porve o vítězství v ligovém turnaji. Po výhře nad Lumírem Čížem v semifinále nakonec končí na druhé pozici poté, co prohrál finálovou sérii s Matoušem Trmalem ze Slovácka.
Další stránky
12>>