oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
čtvrtek 30.6., přip.
AC Sparta Praha 3
SFC Opava 0
sobota 2.7., příp.
SFC Opava 
11:00
 Pov. Bystrica


V květnu 2015 vyšly tyto články:

Další stránky
1234>>
31.5.Vyhlášení vědomostní soutěžeRedakceO P A V A - Vzhledem k velkému počtu odpovědí se SFC Opava rozhodl zvýšit počet šťastných výherců divácké soutěže na pět. Po losování, které proběhlo dopoledne v redakci Opavského a hlučínského Deníku, jsou již známa jména výherců.
31.5.Exhibice Kaučuku Opava s Frýdkem-Místkem bez vítězeRedakce | FOTO: Deník / František GélaO P A V A - Městské sady byly zahaleny do slavnostního už dvě hodiny před začátkem zápasu FNL. Na trávníku se totiž představily hvězdy opavského Kaučuku, které před dvaceti lety vykopaly postup mezi prvoligovou smetánku.
31.5.Slezský FC se rozloučil výhrou v derby! Tu režíroval JurečkaOPA - FRM 2:0, 30.kolo | Redakce | FOTO: Deník / František GélaO P A V A - Opavští fotbalisté zakončili své účinkování v letošní sezoně Fotbalové národní ligy vítězstvím v derby nad Frýdkem-Místkem. Žluto-modří šli brzy do vedení po trefě Jurečky a tentýž fotbalista v závěru vymyslel druhý gól pro Machálka, jenž upravil na konečných 2:0.
30.5.Soutěž k fotbalové exhibici - 5. otázkaRedakceO P A V A - Slezský FC Opava ve spolupráci s Opavským deníkem přináší vědomostní soutěž vztahující se k nedělnímu exhibičnímu utkání mezi bývalými hráči Kaučuku a Frýdku-Místku. Budeme hrát o upomínkové předměty k dvacátému výročí postupu Kaučuku Opava do ligy.
30.5.Nedělní rozlučka a exhibice? Dorazí frýdečtí ValcířiOPA - FRM 2:0, 30.kolo | RedakceO P A V A - Kruh letošního ročníku Fotbalové národní ligy se uzavírá. Máme před sebou poslední zápas sezony. V Městských sadech se představí Frýdek-Místek. Ve Stovkách se nám podařilo v úvodním kole zvítězit nad Valcíři 3:2, všichni v Opavě pevně věří, že i rozlučka bude mít tříbodový punc.
29.5.Soutěž k fotbalové exhibici - 4. otázkaRedakceO P A V A - Slezský FC Opava ve spolupráci s Opavským deníkem přináší vědomostní soutěž vztahující se k nedělnímu exhibičnímu utkání mezi bývalými hráči Kaučuku a Frýdku-Místku. Budeme hrát o upomínkové předměty k dvacátému výročí postupu Kaučuku Opava do ligy.
29.5.Víkendový program Slezského FCRedakceO P A V A - Další víkend ve znamení fotbalu klepe na dveře. Už dnes se devatenáctka představí v Příbrami. V sobotu se starší žactvo utká se Zlínem a mladší žáci mají turnaj v Ružomberoku. V neděli se áčko rozloučí s letošním ročníkem Fotbalové národní ligy v derby s Frýdkem-Místkem. O dvě hodiny dřív je na programu exhibice opavského Kaučuku s Frýdkem-Místkem u příležitosti výročí 20 let historického postupu Opavy do první ligy!
29.5.Osudový trenér Petr Žemlík: Mé srdce zůstává v OpavěRedakceO P A V A - Žádný jiný trenér toho pro opavský fotbal neznamenal v jeho novodobé historii víc. Před dvaceti lety poprvé dotáhl mužstvo do první ligy. Pod jeho vedením dosáhl tým ze Slezska coby nováček soutěže na šesté místo mezi elitou a zahrál si Pohár Intertoto. Byl to on, kdo klubu před deseti lety pomohl odrazit se z fotbalového dna. Není třeba jej dále představovat. Seznamte se – Petr Žemlík.
28.5.Soutěž k fotbalové exhibici - 3. otázkaRedakceO P A V A - Slezský FC Opava ve spolupráci s Opavským deníkem přináší vědomostní soutěž vztahující se k nedělnímu exhibičnímu utkání mezi bývalými hráči Kaučuku a Frýdku-Místku. Budeme hrát o upomínkové předměty k dvacátému výročí postupu Kaučuku Opava do ligy.
28.5.Šestnáctka v derby přestřílela KarvinouOPA - KAR 5:3, 0.kolo | RedakceO P A V A - Celkově osm branek padlo v duelu výběrů U-16 mezi Slezským FC a Karvinou. I když domácí fotbalisté nepředvedli zrovna nejlepší vstup do zápasu a už ve druhé minutě inkasovali, nakonec se jim podařilo skóre otočit a utkání dovést do vítězného konce v poměru 5:3.
28.5.S Karvinou si poradila také sedmnáctkaOPA - KAR 2:0, 0.kolo | RedakceO P A V A - Svěřenci trenéra Lukáše Černína z výběru U-17 si před nedávnem v dalším mistrovském utkání vyšlápli na Karvinou. V obou poločasech vstřelili po jednom gólu a připsali si vítězství v poměru 2:0.
28.5.Dvanáctka si jednoznačně poradila s HranicemiOPA - HRN 27:1, 17.kolo | RedakceO P A V A - Výběr U-12 Slezského FC si před nedávnem hladce poradil s týmem Hranic v poměru 27:1. V poločase mladí Opavané vedli už o dvanáct branek. V opavském týmu se nakonec našli hned dva pětigóloví střelci. Jednalo se o Jaromíra Blažeje a Ondru Sprinze.
27.5.Soutěž k fotbalové exhibici - 2. otázkaRedakceO P A V A - Slezský FC Opava ve spolupráci s Opavským deníkem přináší vědomostní soutěž vztahující se k nedělnímu exhibičnímu utkání mezi bývalými hráči Kaučuku a Frýdku-Místku. Budeme hrát o upomínkové předměty k dvacátému výročí postupu Kaučuku Opava do ligy.
27.5.Naše desítka mezi nejlepší nepostoupilaRedakceO P A V A - Svěřenci trenérů Petra Kubaláka a Lumíra Sedláčka z kategorie U-10 se o víkendu v Benešově u Prahy poprvé v historii zúčastnili Ondrášovka Cupu. Konkurence byla obrovská. Turnaje se totiž zúčastnilo celkem osmadvacet týmů, které byly rozděleny do dvou skupin po čtrnácti.
27.5.Dvanáctka dala osm gólů, přesto v Karviné prohrálaKAR - OPA 13:8, 27.kolo | RedakceK A R V I N Á - Další mistrovské utkání výběru U-12 nebylo vítězné. Mladí Opavané se představili na půdě Karviné, a i když se neprezentovali špatným výkonem, nakonec v lokálním derby body nezískali. Hattrickem se blýskl Jaromír Blažej.
27.5.Béčko prohrálo s BřeclavíOPB - BRE 1:3, 28.kolo | RedakceC H L E B I Č O V – Naše béčko ve středu předehrávalo zápas s Břeclaví. Trenér Lubomír Hrabina poslal do hry omlazenou sestavu, ve které se představili i kluci ze sedmnáctky. Opava prohrála 1:3, ale její výkon nebyl špatný.
26.5.V Městských sadech začala výstavba nové haly RedakceO P A V A - V areálu fotbalového stadionu v Městských sadech se začalo bourat. K zemi půjde stará plechová hala místo, které vyroste nová moderní víceúčelová hala, jejíž součástí bude i zázemí pro sportovce, šatny, sprchy, nářaďovny a také i nové WC pro fanoušky fotbalových utkání.
26.5.Devatenáctka po dobrém výkonu padlaOPA - SLA 1:2, 22.kolo | RedakceO P A V A - Adam Helebrand sice poslal naši devatenáctku v zápase se Slavii do vedení, ale nakonec byli šťastnějším týmem hosté, kteří ještě během prvního poločasu výsledek otočili a do hlavního města si odvezli tři body.
25.5.Čtrnáctka doma prohrála se SigmouOPA - OLO 0:3, 27.kolo | RedakceO P A V A - Svěřenci trenéra Radovana Moronga z kategorie U-14 v dalším mistrovském utkání narazili na celek olomoucké Sigmy. I když první poločas branku nenabídl, v tom druhém padly hned tři. Všechny bohužel skončily v opavské síti a Slezský FC prohrál 0:3.
25.5.Soutěž k fotbalové exhibici!RedakceO P A V A - Slezský FC Opava ve spolupráci s Opavským Deníkem přináší vědomostní soutěž vztahující se k nedělnímu exhibičnímu utkání mezi bývalými hráči Kaučuku a Frýdku-Místku. Budeme hrát o upomínkové předměty k dvacátému výročí postupu Kaučuku Opava do ligy.
Další stránky
1234>>