oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 14.5., 30.kolo
Vlašim 3
SFC Opava 1
čtvrtek 19.5., BAR1
SFC Opava 
17:00
 Bohemians 1905


V červenci 2012 vyšly tyto články:

28.7.Slavičín zničen, na řadě je Uničov RedakceS patnácti věrnými fanoušky v zádech jsme zlikvidovali v sobotu Slavičín. Na hřišti tohoto divizního týmu jsme domácím nastříleli čtyři branky, a zajistili si tak postup do druhého kola Poháru České pošty. V něm nás čeká třetiligový Uničov.
27.7.Permice pro bývalé hráče Slezského FC RedakceVedení Slezského FC Opava myslí i na své bývalé hráče. Má pro ně připravený malý dárek v podobě permanentní vstupenky na domácí zápasy druholigového týmu.
26.7.Opava Cup 2012 RedakceV sobotu 28. července se uskuteční již 20. ročník mezinárodního fotbalového turnaje mladších dorostenců U17 Opava Cup 2012.
25.7.VIDEO: Nová posila SFC Hynek Prokeš Redakce/VIDEO/ Nová posila Slezského FC Opava Hynek Prokeš ve videorozhovoru před začátkem nové druholigové sezóny.
25.7.Prázdninové chytání Michala Kosmála RedakceMichal Kosmál, trenér brankářů Slezského FC, chystá o prázdninách tréninkovou akci pro mladé gólmany (především začátečníky): Prázdninové chytání. „Po loňské zkušenosti jsem se rozhodl jít do této akce znovu," řekl Michal Kosmál.
21.7.Slezský FC v pohodě přejel UničovRedakceNa hru našich borců je čím dál větší radost koukat. Dnes se na stadionu v Městských sadech sice představil „pouze“ třetiligový Uničov, avšak výkon Slezanů jde hodnotit víceméně pozitivně. Při vítězství 4:1 se ani nelze divit.
20.7.Prodej PERMANENTEK RedakceProdej sezónních vstupenek (permanentek) bude zahájen ve středu 25.7.2012 na sekretariátu klubu u paníí Dubilové.
17.7.U17 zahájila letní přípravné období RedakceNaše „novopečená sedmnáctka“ zahájila letní přípravné období a vykročila tak vstříc novým, jistě skvělým (nejen fotbalovým) zážitkům v nové sezóně 2012 – 13.
17.7.Prokeš se Šromem rozhodli o vítězství Slezského FC RedakceNaši borci dnes odpoledne nastoupili na hřišti za opavským koupalištěm k dalšímu přípravnému zápasu. Tentokrát si do slezské metropole pozvali třetiligový Frýdek-Místek. Domácí nakonec zvítězili poměrem 2:0.
16.7.Utkání s Frýdkem-Místkem se odehraje na hřišti za koupalištěmRedakceÚterní přípravné utkání s Frýdkem-Místkem se odehraje na hřišti za koupalištěm.
12.7.Opava vyhrála v Liptovském Mikuláši RedakceOpavští fotbalisté ve svém dalším přípravném utkání slavili vítězství. V Liptovském Mikuláši vyhráli nad místním účastníkem druhé slovenské ligy 3:0.
11.7.Na Slovácku to špatné nebylo RedakceSlušný zápas odehráli opavští fotbalisté na Slovácku. S domácím účastníkem první ligy sice prohráli 4:3, avšak za předvedený výkon se Mazurova družina stydět nemusí.
9.7.Ondřej Ficek: Vstřelené góly novým hráčům pomohouRedakceSlezský FC změřil v Oldřišově síly v dvojzápase se Zlínem. Nejprve proti sobě nastoupily „silnější“ výběry a utkání zvládla o poznání lépe Opava, které uštědřila Zlínským šestku. Ve dvou gólech měl prsty i ofenzivní střední záložník Ondřej Ficek.
7.7.Dva zápasy se Zlínem, Hynek Prokeš dal dva gólyRedakceDva přípravné zápasy během čtyř hodin zvládli naši kluci se Zlínem. Dvojzápas se odehrál na hřišti v Oldřišově. V souboji silných sestav vyhrála Opava 6:1, ten druhý Opavští prohráli 0:1. Dvěma góly se blýskl nováček Hynek Prokeš.
4.7.Druhou ligu odstartujeme na domácím trávníku RedakceOpava už zná své soupeře pro nový soutěžní ročník druhé ligy. Na středečním losovacím aktivu se rozhodlo o tom, že Slezský FC začne sezónu domácím duelem proti Mostu v sobotu 4. srpna.
4.7.Hynek Prokeš trénuje s Opavou RedakceOpava možná bude mít posilu do útoku. Do přípravy se Slezským FC se totiž zapojil útočník Hynek Prokeš.