oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava


V červenci 2017 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
2.7.Opava porazila Vítkovice, mohla vyhrát i větším rozdílemOPA - VIT 2:0, 0.kolo | Redakce | FOTO: Deník / Petr WidenkaŠtěpánkovice – V neděli se opavským fotbalistům dařilo. Před početnou diváckou návštěvou a na výborně připraveném hřišti porazili Vítkovice v poměru 2:0.
3.7.Opavská jedenáctka zářila, v Otrokovicích byla nejlepšíRedakceOtrokovice – Mladí fotbalisté opavského výběru U-11 zazářili na mezinárodním fotbalovém turnaji v Otrokovicích. V silné konkurenci týmů, mezi něž se řadí Trenčín, Púchov, Olomouc nebo Zlín nenašli přemožitele a zaslouženě zvítězili.
4.7.Kouče Skuhravého trápí špatná koncovka. Musíme na ní pracovat, velíRedakceŠtěpánkovice – Trenér opavských fotbalistů Roman Skuhravý si zatím letní přípravu pochvaluje, tedy až na jednu věc. Trápí ho špatná koncovka. Třeba v nedělním přípravném duelu ve Štěpánkovicích si jeho tým poradil s Vítkovicemi 2:0, mohl vyhrát ale daleko větším rozdílem.
5.7.Slezský FC vyzve Opole, hraje se v ŽimrovicíchRedakceOpava – Fotbalisty Slezského FC čeká další přípravný zápas, ve kterém se střetnou s druhým zahraničním soupeřem. Opavu na hřišti v Žimrovicích prověří celek z Polska – Odra Opole.
5.7.Opavští otočili duel s Odrou, rozhodl KuzmanovićOPA - OPO 2:1, 0.kolo | Redakce | FOTO: Deník / Roman BrhelŽimrovice – Fotbalisté Slezského FC zvládli vítězně další přípravnou prověrku. V útulném areálu v Žimrovicích porazili polského soupeře z Opole v poměru 2:1. Opava sice prohrávala, ale Jurečka s Kuzmanovićem skóre otočili.
8.7.S chutí hrát a kvalitou hráčů jsem spokojen, hlásí Skuhravý. Góly přijdouRedakceKravaře – Slezský FC zvládl přípravné utkání s prvoligovou Karvinou více než dobře. Svého soupeře zejména ve druhém poločase výrazně přehrál a zvítězil v poměru 3:1. Jak zápas viděl opavský kouč Roman Skuhravý?
8.7.Opavu čeká další prověrka. V Kravařích vyzve KarvinouRedakceOpava – Poslední přípravný zápas před odjezdem na soustředění do Švamlova Mlýna čeká fotbalisty Slezského FC, kteří se v sobotu 8. července od 11 hodin střetnou s Karvinou. Utkání se odehraje na hřišti v Kravařích.
8.7.Skvělý obrat! Slezský FC v derby přehrál KarvinouOPA - KAR 3:1, 0.kolo | RedakceOpava – Fotbalisté Slezského FC mají za sebou další prověrku. Na hřišti v Kravařích si po výborném výkonu poradili s Karvinou. Prvoligový soupeř sice vedl, Opava ale přidala a nakonec zvítězila v poměru 3:1.
11.7.Opavský Mireček se blýskl krásným gólem a zvyká si na bránění Redakce | FOTO: Deník / Petr WidenkaOpava – Nová opavská akvizice z Demokratické republiky Kongo Joel Kayamba se jeví jako velká posila. Ofenzivně laděný fotbalista v přípravném zápase s Karvinou zaujal, a to nejen krásným gólem. Na svou stranu si poměrně brzy získal fanoušky, kteří ho začali oslovovat Mirečku.
12.7.Slezský FC si zastřílel. Béčku Žiliny nasázel šest gólůOPA - ZIB 6:3, 0.kolo | RedakceJakubčovice nad Odrou – Fotbalisté Slezského FC mají za sebou úvodní přípravný duel, který absolvovali v rámci soustředění ve Švamlově mlýně. Opavští si na hřišti v Jakubčovicích poradili s rezervou slovenské Žiliny v poměru 6:3.
13.7.Souhrn změn ve Slezském FCRedakceOpava – Během uplynulého období došlo v kabině Slezského FC Opava ke změnám.
13.7.Brutální trénink, pak výhra. Jsem rád, že jsme zápas zvládli, říká SkuhravýRedakce | FOTO: Deník / Petr WidenkaJakubčovice nad Odrou – Opavské áčko ladí formu na novou sezonu na soustředění ve Švamlově mlýně a Jakubčovicích. Jeho součástí bylo i středeční utkání s béčkem Žiliny, které Opava vyhrála 6:3.
14.7.Opavští fotbalisté si zahráli paintball. Vyhráli staříRedakceJakubčovice nad Odrou – Fotbalisté Slezského FC utužovali partu také při paintballu. Ten si opavští hráči zahráli v areálu bývalé ženské věznice v Jakubčovicích nad Odrou
14.7.Kuzmanović v přípravě pálí. Snad to půjde i v mistrácích, doufáRedakce | FOTO: Deník / Petr WidenkaSpálov – Srbský útočník Nemanja Kuzmanović se společně s opavským týmem připravuje na soustředění ve Švamlově mlýně a letní příprava jej zastihla v solidní formě. V přípravných utkáních nasázel už šest branek, naposledy hattrickem srazil béčko Žiliny.
14.7.Závěr soustředění? Přípravný duel s PetřkovicemiRedakceOpava – Soustředění ve Švamlově mlýně završí fotbalisté Slezského FC přípravným utkáním s třetiligovými Petřkovicemi. Hrát se bude v sobotu 15. července od 10 hodin na malém hřišti v Jakubčovicích nad Odrou.
15.7.Slezský FC uzavřel soustředění vítězně, přetlačil PetřkoviceOPA - PEK 2:0, 0.kolo | Redakce | FOTO: Deník / Jan ŠimekJakubčovice nad Odrou – Vítězný průběh mělo soustředění opavských fotbalistů ve Švamlově mlýně a jeho okolí. Po výhře nad rezervou Žiliny si Slezané poradili také s Petřkovicemi, které porazili 2:0.
15.7.Soustředění? Úžasné! Atmosféra v týmu je perfektní, pochvaluje si SkuhravýRedakce | FOTO: Deník / Jan ŠimekJakubčovice nad Odrou – V superlativech hovořil o soustředění opavských fotbalistů ve Švamlově mlýně trenér Roman Skuhravý. Náladu mu nezkazily ani modřiny z paintballu.
18.7.Pohár začíná! Slezský FC jede do JeseníkuRedakceOpava – Na konci května opavští fotbalisté sehráli finále MOL Cupu v Olomouci se Zlínem a ani ne po dvou měsících se opět ocitají v pohárových bojích. V prvním kole je čeká houževnatý soupeř divizního Jeseníku. Duel na jesenickém hřišti má začátek stanoven na středu 19. července od 17 hodin.
19.7.Opava splnila roli favorita, Smola hattrickem srazil JeseníkJES - OPA 2:4, 1.kolo | Redakce | FOTO: Deník / Petr WidenkaJeseník – Fotbalisté Slezského FC první soutěžní zápas zvládli. Byť v prvním kole MOL Cupu na půdě divizního Jeseníku prožili složitý první poločas, po změně stran útočník Tomáš Smola dvěma zásahy zlomil domácí odpor. Slezané nakonec zvítězili 4:2 postupují do druhého kola poháru
20.7.Opava slaví postup. Zápas jsme měli pevně ve svých rukou, říká SkuhravýRedakceJeseník – Žádná procházka růžovou zahradou nečekala opavské fotbalisty v prvním kole MOL Cupu na půdě Jeseníku. Divizní soupeř se vydal na maximum, se Slezským FC držel v první půli krok, ale pak Opavští přitlačili, a nakonec v klidu dokráčeli k vítězství 4:2.
Další stránky
12>>