oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 14.5., 30.kolo
Vlašim 3
SFC Opava 1
čtvrtek 19.5., BAR1
SFC Opava 
17:00
 Bohemians 1905


V červenci 2020 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
31.7.Letní příprava: Na úvod dvojzápas, pak Rapid Vídeň a Štýrský HradecRedakceOpava – Fotbalisté Slezského FC znají program letních přípravných utkání. Před startem nové sezony FORTUNA:LIGY sehrají čtyři zápasy.
29.7.Prohlášení Slezského FC OpavaKlubOpava – Slezský FC přijal informaci o zasedání Ligového výboru Ligové fotbalové asociace, který na svém středečním zasedání rozhodl o podání podnětu k zahájení disciplinárního řízení se SFC Opava v souvislosti s nákazou infekčním onemocněním COVID-19.
25.7.První změny: V Opavě končí Zapalač, loučí se i HošekRedakceVe Slezském FC už nebude pokračovat záložník Petr Zapalač, kterému vypršela smlouva. V Opavě končí také obránce Jan Hošek, jenž se po konci hostování vrací do Teplic.
24.7.Ligový výbor ukončil soutěžní ročník FORTUNA:LIGYLFAOpava – Ligový výbor dnes „per rollam“ podle očekávání ukončil soutěžní ročník 2019/20 v jeho nedokončené podobě. Ve FORTUNA:LIZE zůstane nedohraná skupina o záchranu a nejvyšší soutěž je proto ukončena bez určení pořadí. Ligový výbor LFA dnes současně rozhodl o tom, že to nic nemění na udělení mistrovského titulu pražské Slavii stejně jako na určení pohárových účastníků v příští sezóně.
23.7.Moderní fotbal s odchovanci. SFC musíme dostat výš, velí RovňanRedakceOpava – Koronavirus, nejistota a nakonec záchrana. Slezský FC má za sebou náročnou sezonu ve FORTUNA:LIZE, která byla v jejím průběhu dvakrát přerušena a trvala více než rok. Jak působení opavského klubu v uplynulém ročníku hodnotí jeho ředitel Jaroslav Rovňan?
23.7.Skupina o záchranu se dnes hrát nebudeKlubOpava – Jeden z hráčů Slezského FC Opava byl pozitivně testován na přítomnost viru SARS-CoV-2 a místně příslušná hygienická stanice nařídila dvoutýdenní karanténu na celý opavský klub. Vedení soutěže proto rozhodlo v tomto okamžiku o odložení všech šesti utkání skupiny o záchranu.
23.7.Prohlášení Slezského FC Opava k aktuální situaciKlubOpava – Slezský FC postupuje dle manuálu Ligové fotbalové asociace. Stále čekáme na oficiální potvrzení Krajské hygienické stanice v Ostravě, do té doby se nebudeme k ničemu vyjadřovat.
23.7.Vyjádření ředitele Slezského FC Opava Jaroslava RovňanaKlubOpava – K aktuální situaci ohledně přítomnosti viru SARS-CoV-2 u jednoho z hráčů Slezského FC Opava poskytl vyjádření ředitel klubu Jaroslav Rovňan.
23.7.Podmínky pro nákup vstupenek a permanentekKlub
22.7.Kováč před velkým duelem se Sigmou: Nesmíme zaváhatRedakceOpava – První ze dvou posledních bitev mají před sebou fotbalisté Slezského FC. Ve čtvrtek 23. července od 18 hodin na svém stadionu vyzvou olomouckou Sigmu a cíl je jasný – získat tři body!
18.7.Informace o vstupenkách na duel se Sigmou OlomoucRedakceOpava – Slezský FC musí reagovat na Mimořádné opatření č.15/2020 Krajské hygienické stanice Moravskoslezského kraje, které výrazně ovlivní organizaci čtvrtečního utkání se Sigmou Olomouc.
17.7.Baráž zrušena. Příští ročník FORTUNA:LIGY bude hrát 18 týmůRedakceOpava – České profesionální kluby na Ligovém grémiu rozhodli o dalším pokračování FORTUNA:LIGY i otázku sestupu a postupu v přerušeném ročníku.
16.7.Jan Žídek o regulérnosti či dohrání ligy: Vidle do toho nehážemeRedakceOpava – Kapitán Slezského FC Jan Žídek nerozumí snahám o dohrání už dvakrát přerušené sezony FORTUNA:LIGY. „Regulérnost soutěže už je dávno pryč,“ tvrdí pilíř opavské defenzivy. Co ještě prozradil v zajímavém rozhovoru?
13.7.Rataj setrvá v SFC, podepsal profesionální smlouvuRedakceOpava – Svou první profesionální smlouvu v kariéře podepsal Tomáš Rataj. Sedmnáctiletý talent si ve Slezském FC vysloužil dlouhodobý kontrakt.
10.7.Jubileum Radomíra Praska: Střelec první trefy slaví padesátinyRedakceOpava – Významné životní jubileum slaví někdejší opavský útočník Radomír Prasek – právě dnes mu je padesát.
9.7.Individuální ankety ovládla Slavia, Zavadil mezi osobnostmiRedakceOpava – LFA ve speciálním dílu pořadu Tiki-Taka na O2 TV Sport vyhlásila vítěze individuálních anket. Ve společném hlasování zástupců médií, kapitánů a trenérů všech týmů FORTUNA:LIGY vyšli jako vítězové tři zástupci Slavie.
7.7.Ligový výbor reagoval na situaci v Karviné úpravou termínové listinyRedakceOpava – Ligový výbor Ligové fotbalové asociace na svém dnešním zasedání řešil aktuální situaci v klubu MFK Karviná v souvislosti s dohráním aktuálního soutěžního ročníku. Jeho členové jednoznačně a jednomyslně upřednostnili kompletní dokončení stávající fotbalové sezóny sportovní cestou. I s ohledem na karanténní opatření karvinského klubu pak Ligový výbor rozhodl o změnách termínové listiny.
3.7.Zdeněk Pospěch se vrací do SFC, působit bude coby manažer mládežeKlubOpava – Slezský FC posiluje! Do Městských sadů se vrací někdejší vynikající obránce Zdeněk Pospěch, který se opět zapojí do dění v klubu. V Opavě bude nově působit coby sportovní manažer mládeže.
2.7.V sobotu se nehraje. Utkání se Sigmou Olomouc odloženoKlubOpava – Sobotní utkání 4. kola skupiny o záchranu ve FORTUNA:LIZE mezi Slezským FC a olomouckou Sigmou je odloženo na neurčito. Stejně tak se odkládají i další zápasy skupiny o záchranu.
2.7.Vyjádření Slezského FC Opava k aktuální situaciKlubOpava – Slezský FC intenzivně sleduje aktuální situaci ohledně možného odkladu sobotního utkání se Sigmou Olomouc.
Další stránky
12>>