oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 26.6., příp.
Púchov 
11:00
 SFC Opava


V červnu 2021 vyšly tyto články:

16.6.Start přípravy se blíží, hlásit se budou i nové tvářeRedakceOpava – Fotbalisté Slezského FC se v pondělí 21. června sejdou ke společné letní přípravě. Na jejím startu nebude chybět ani pětice nových hráčů, kteří se poperou o místo v druholigovém kádru.
16.6.Los FNL: Na úvod vyzveme Vlašim, pak zamíříme do BrnaRedakceOpava – FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA už zná rozlosování nadcházejícího ročníku 2021/2022. Fotbalisté Slezského FC zahájí novou sezonu doma, kde na úvod vyzvou soupeře z Vlašimi. O týden později se představí na půdě brněnské Zbrojovky. Jak vypadá kompletní los Slezského FC?
15.6.Nábor se vydařil! Slezský FC bude mít první dívčí týmRedakce | FOTO: Eliška Žídková, sfc.czOpava – V pondělí se v areálu hlavního stadionu v Městských sadech uskutečnil nábor do dívčího družstva Slezského FC.
13.6.Informace o permanentkách na sezonu 2021/2022RedakceOpava – Věříme, že také v nadcházejícím soutěžním ročníku 2021/2022 budete naší součástí a pořídíte si permanentní vstupenku na domácí zápasy Slezského FC! Kompletní informace naleznete v článku.
11.6.SFC čekají čtyři přípravná utkání, v plánu je i soustředěníRedakce | FOTO: Eliška Žídková, sfc.czOpava – Fotbalisté Slezského FC už znají program letní přípravy. Během ní čekají mužstvo pod vedením trenéra Romana Westa čtyři zápasové prověrky.
8.6.Jaroslav Kolínek po návratu do SFC: Chci tvořit novou a úspěšnou historiiRedakce | FOTO: Eliška Žídková, sfc.czOpava – V dresu Kaučuku a později Slezského FC sehrál spoustu bitev. Po konci aktivní kariéry začal trénovat. Nejdříve opavskou rezervu, pak byl také u áčka a přes Hlučín zamířil do Teplic, kde strávil posledních bezmála šest let.
7.6.Od hráčů budeme chtít maximální nasazení, říká West. Nejvíc se těší na fanouškyRedakce | FOTO: Eliška Žídková, sfc.czOpava – Coby hráč skončil na úrovni divize, pak se ale naplno vrhl na trenéřinu, které se věnuje už dvacet let. Ambiciózní kouč Roman West má teď před sebou druholigovou výzvu ve Slezském FC.
6.6.Novým trenérem Slezského FC je Roman West, sportovním manažerem Jaroslav KolínekKlub | FOTO: Eliška Žídková, sfc.czOpava – Slezský FC má nového trenéra. Opavu v nadcházející sezoně povede z pozice hlavního trenéra Roman West, který se k A-týmu přesouvá od výběru U19. V Městských sadech podepsal dvouletou smlouvu.
2.6.Hřiště v Městských sadech prochází regeneracíRedakceOpava – Po náročné sezoně si musí odpočinout také hřiště – nejen to hlavní na Městském stadionu, ale také tréninkové hrací plochy u koupaliště.
1.6.Hranoš v reprezentaci do 16 let, Endrych náhradníkemRedakce | FOTO: Eliška Žídková, sfc.czOpava – Talentovaný fotbalista Slezského FC Vojtěch Hranoš (na snímku) byl povolán trenérem Karlem Havlíčkem do národního týmu do 16 let pro přípravné dvojutkání se Slovenskem. Mezi náhradníky figuruje i další opavský hráč – Filip Endrych.