oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
pátek 5.8., 2.kolo
SFC Opava 3
Dukla 0
neděle 14.8., 3.kolo
Olomouc B 
10:15
 SFC Opava


V červenci 2022 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
31.7.Slezský na úvod padl ve VarnsdorfuVAR - OPA 3:1, 1.kolo | RedakceOpava – Slezský v dalekém Varnsdorfu padl 3:1. Opavské srazili dvě branky po standardních situacích. Jediným střelcem Slezanů na severu Čech byl Denis Kramář. V závěru samotného utkání pečetil výhru domácích střídající Abdullahi.
31.7.West: Výkon dnes nebyl vůbec dobrýRedakceOpava – Opavští fotbalisté na úvod nestačili na Varnsdorf. Ze severu Čech si odvezli prohru 3:1. Jedinou branku Slezského FC vstřelil Denis Kramář. První zápas v nové ligové sezoně hodnotí trenér opavských fotbalistů Roman West.
30.7.Daniil Doleček přestoupil do OpavyRedakceOpava – Mladý vytáhlý útočník přichází do Opavy. V přípravě prokazoval svůj střelecký instinkt, když se stal se třemi góly nejlepším střelcem opavských. Slezskému se upsal na dva a půl roku.
30.7.První zápas nové sezony je tady. Slezský míří do VarnsdorfuRedakceOpava – Start nové sezony je za dveřmi. Na úvod FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY se vydáme na hřiště Varnsdorfu, kde budeme bojovat o první ligové body. Varnsdorf ofenzivně táhne ex-opavský Dordić.
29.7.ALT X DISTRIBUTION novým hlavním partnerem SFCRedakceOpava – Slezský FC Opava před sezonou 2022/2023 podepsal smlouvu o hlavním partnerství s českou společností ALT X DISTRIBUTION a.s.
29.7.Novým hlavním partnerem klubu se stala společnost #BILKOVCIRedakceOpava – Mezi nové hlavní partnery klubu se zařadila společnost #BILKOVCI.
29.7.Stavební společnost A.I.K. se stala hlavním partnerem SFCRedakceOpava – Slovenská společnost A. I. K. spol. s. r. o. uzavřela s klubem smlouvu o spolupráci a stala se hlavním partnerem klubu.
29.7.Opavská firma MONTAG-TRANS podpoří SlezskýRedakceOpava – Slezský fotbalový club Opava v nadcházející sezoně 2022/2023 podpoří opavská firma MONTAG-TRANS s.r.o..
28.7.Informace k prodeji permanentekRedakceOpava – Fanoušci, kterým nevyhovuje páteční termín domácích utkání, mají možnost vrátit permanentní vstupenky.
28.7.Radim Dostál přestoupil do SFCRedakceOpava – Radim Dostál podepsal v Opavě smlouvu na dva a půl roku.
28.7.Dostál: Druhá liga je o další stupeň výšRedakceOpava – Talentovaný, rychlostně vybavený záložník Radim Dostál ve Slezsku podepsal smlouvu do konce roku 2024.
27.7.Tisková konference před novou sezonouRedakceOpava – Tradiční předsezonní setkání s novináři proběhne již dnes, tedy ve středu 27. července, na Městském stadionu v Opavě.
27.7.Proběhla tisková konference před novou sezónouRedakceOpava – Před startem sezony 2022/23 proběhla na Městském stadionu tisková konference. Té se zúčastnili předseda představenstva Lukáš Petřík, sportovní manažer Jaroslav Kolínek, trenér A-týmu Roman West a kapitán Jiří Janoščín. Tiskovou konferenci si můžete pustit celou ze záznamu nebo si přečíst její částečný přepis.
25.7.Slezský má nové vedení, předsedou představenstva se stal Lukáš PetříkRedakceOpava – Na valné hromadě akciové společnosti, která se uskutečnila v pondělí 25. července, došlo k odvolání představenstva a dozorčí rady akciové společnosti, tak jak bylo schváleno na zasedání zastupitelstva Statutárního města Opava, které se konalo 20. června 2022.
25.7.Rozhovor s novým předsedou představenstva Lukášem PetříkemRedakceOpava – Na valné hromadě akciové společnosti, která se uskutečnila v pondělí 25. července, byl do představenstva klubu zvolen Lukáš Petřík, který se stane novým předsedou představenstva. Jak vnímá aktuální situaci v SFC a jaké jsou jeho plány?
25.7.Pozvánka na besedu s novým vedením akciové společnostiRedakceOpava – Beseda před novým soutěžním ročníkem, se uskuteční ve středu, tedy 27. července od 18:00 v Kašpárkově Hasičárně.
25.7.Klub se domluvil na spolupráci s Petrem HlaváčkemRedakceOpava – Petr Hlaváček bude mít v klubu nově na starosti rozvoj obchodních a marketingových procesů.
23.7.Opava v generálce vyhrála v TřinciTRI - OPA 0:1, 0.kolo | RedakceOpava – Slezané k poslednímu přípravnému utkání před začátkem FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY zavítali do Třince. V závěru zápasu vystřelil Opavě výhru střídající Doleček. Opavští se tak na začátek ligy naladili vítězně.
23.7.West: Tým vypadá velmi dobřeRedakceOpava – V posledním utkání přípravy se opavští na hřišti Třince prezentovali jistým a útočným dojmem. Zaslouženou výhru Opavě vystřelil v závěru střídající Doleček. Utkání hodnotí trenér opavského týmu Roman West.
23.7.Bílek: Celý zápas jsme měli hru pod kontrolouRedakceOpava – V přípravě se posunul na pozici stopera, kde se zařadil do dvojice s Jiřím Janoščínem. V generálce s Třincem defenziva fungovala na výbornou a opavští nepovolili Třinci jediný gól. Jak zápas probíhal z pohledu Michala Bílka si přečtěte v rozhovoru.
Další stránky
123>>