oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
pátek 5.8., 2.kolo
SFC Opava 3
Dukla 0
neděle 14.8., 3.kolo
Olomouc B 
10:15
 SFC Opava


Posledních 30 článků

12.8.Víkendový program našich týmůRedakceOpava – Kromě A-týmu hraje o víkendu své mistrovské utkání také Béčko, které se v neděli představí v Bruntále. Do soutěžního ročníku pak o tomto víkendu vstoupí dorostenecké kategorie U19 a U17, které v rámci 1. kola přivítají na hřišti U Koupaliště týmy Líšně.
11.8.Společnost ByrFin nově podpoří opavský klubRedakceOpava – Novým klubovým partnerem se stala opavská společnost ByrFin Group, s.r.o., která se zabývá komplexním finančním poradenstvím.
11.8.Informace pro fanoušky mířící do OlomouceRedakceOpava – Již v neděli čeká Slezský výjezd do Olomouce, kde se střetne s Béčkem tamní Sigmy. Výkop utkání je naplánován na 10:15.
10.8.Vstupenky na Vyškov v prodejiRedakceOpava – Již příští pátek, tedy 19. sprna, čeká fotbalisty SFC druhé domácí utkání v novém soutěžním ročníku FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY.
10.8.Novým klubovým partnerem se stala společnost Služby HavlickýRedakceOpava – Mezi partnery Slezského fotbalové clubu Opava se nově zařadila společnost Služby Havlický.
9.8.S Rýmařovem se utkáme v úterý 23. srpnaRedakceOpava – Po vzájemné domluvě, se v rámci prvního kola MOL CUPu, které sehrajeme na hřišti divizního Rýmařova, představíme v úterý 23. srpna od 17:00.
8.8.Kategorie U12 se zúčastnila turnaje O pohár primátora města Hradec KrálovéRedakceOpava – Kategorie U12 vyrazila na velice dobře obsazený turnaj do Hradce Králové, kterého se zúčastnilo celkem 28 týmů z Česka a 4 ze Slovenska, přičemž týmy byly na začátku turnaje rozděleny do čtyř skupin a hrálo se stylem každý s každým po dobu dvaceti minut. V neděli pak byly týmy rozřazeny do skupin dle sobotních výsledků a bojovaly o konečné umístění.
8.8.Dotazník pro fanoušky po utkání s Duklou PrahaRedakceOpava – Po utkání s Duklou Praha, bychom se od vás, našich fanoušků, rádi dozvěděli, co se vám při pátečním utkání z organizačního hlediska líbilo a co naopak ne a na čem bychom tak měli zapracovat.
7.8.Kopečný: Takový start do zápasu jsme potřebovaliRedakceOpava – Miloš Kopečný poslal Slezský v souboji s Duklou do vedení hned v samotném úvodu utkání. Krajní obránce si našel centr z levé strany a zakončil ho hlavou až za záda Čtvrtečky. Tento gól se nakonec ukázal jako vítězný, když Slezané zvítězili nad Duklou Praha v poměru 3:0.
7.8.Béčko vstoupilo do nové sezony výhrou nad HavířovemRedakceOpava – Vítězně vstoupilo do nové sezony opavské Bčko, když si na hřišti ve Velkých Hošticích, kde již tradičně hraje svá domácí utkání, poradilo s Havířovem v poměru 5:3.
7.8.Václav Sigmund pomůže klubu z pozice obchodně-technického poradceRedakceOpava – Do chodu klubu se nově, v roli obchodně-technického poradce, zapojil Václav Sigmund. V klubu bude mít na starost zejména dohled nad některými provozními záležitostmi a zapojí se také do obchodních aktivit klubu. Vzájemná spolupráce pak bude probíhat na externí bázi.
6.8.Pikul: Celý zápas jsme měli pod kontrolouRedakceOpava – Slezané si v domácím prostředí poradili s Duklou generála Rady přesvědčivě 3:0. K výhře přispěl krásnou trefou z dvaceti metrů také polský záložník Bartosz Pikul. Záznam jeho tiskové konference po konci utkání si můžete pustit na klubovém YouTube kanále.
6.8.Slezský se jako první klub stal partnerem projektu Saves HelpRedakceOpava – SFC Opava se zapojí do podpory charitativního projektu Saves Help.
5.8.Slezský poprvé doma proti Radově DukleRedakceOpava – Slezané se poprvé představí před domácími fanoušky. V rámci druhého kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY se na stadionu v Městských sadech utkají s pražskou Duklou, kterou od nové sezony vede Petr Rada.
5.8.Slezané v domácím prostředí zvítězili nad pražskou Duklou OPA - DUK 3:0, 2.kolo | RedakceOpava – Fotbalisté Slezského FC si připsali své první body do tabulky. Po velmi dobrém výkonu na domácím hřišti porazili Duklu 3:0. Výhru vystřelili v prvním poločase Kopečný s Pikulem. Výborný výkon korunoval střídající Rataj.
5.8.West: Jsem strašně šťastný za dnešní vítězstvíRedakceOpava – V rámci 2. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY fotbalisté SFC Opava zvítězili nad Duklou Praha 3:0. Výhru v prvním poločase režírovalo duo Kopečný, Pikul. Dominantní výkon korunoval ranou pod břevno v závěru utkání Rataj. Záznam tiskové konference s trenérem Roman Westem si můžete pustit v článku níže.
5.8.Oznámení o zveřejnění usnesení valné hromady společnostiRedakceOpava – Oznámení o zveřejnění usnesení valné hromady společnosti a závěrů znaleckého posudku v souvislosti s rozhodnutím valné hromady o nuceném přechodu účastnických cenných papírů.
4.8.Na Duklu i s několika novinkami pro fanouškyRedakceOpava – Již zítra, tedy v pátek 5. srpna, sehraje Slezský své první domácí utkání v rámci nového ročníku FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Od 18:00 nám bude soupeřem Dukla Praha. Na fanoušky navíc čeká oproti minulé sezoně řada novinek.
2.8.U13 brala na ROBE VALMEZ CUPu bronzRedakceOpava – Kvalitně obsazeného turnaje, ROBO VALMEZ CUPu, se o víkendu zúčastnili naši borci z kategorie U13.
2.8.Do Opavy přichází Patrik HaitlRedakceOpava – Čtyřiadvacetiletý obránce Patrik Haitl, který naposledy oblékal dres Jablonce, se upsal Opavě na dva a půl roku.
1.8.Janoščín: Musíme jednoznačně přidatRedakceOpava – První zápas v pozici kapitána Jiřímu Janoščínovi zhořkl. Jeho tým na severu Čech třikrát inkasoval a s Varnsdorfem padl 3:1. Jak utkání hodnotí si přečtěte v rozhovoru.
1.8.Vstupenky na Duklu v prodejiRedakceOpava – Slezský čeká v pátek 5. srpna od 18:00 první domácí utkání v novém soutěžním ročníku 2022/2023, soupeřem mu pražská Dukla.
31.7.Slezský na úvod padl ve VarnsdorfuVAR - OPA 3:1, 1.kolo | RedakceOpava – Slezský v dalekém Varnsdorfu padl 3:1. Opavské srazili dvě branky po standardních situacích. Jediným střelcem Slezanů na severu Čech byl Denis Kramář. V závěru samotného utkání pečetil výhru domácích střídající Abdullahi.
31.7.West: Výkon dnes nebyl vůbec dobrýRedakceOpava – Opavští fotbalisté na úvod nestačili na Varnsdorf. Ze severu Čech si odvezli prohru 3:1. Jedinou branku Slezského FC vstřelil Denis Kramář. První zápas v nové ligové sezoně hodnotí trenér opavských fotbalistů Roman West.
30.7.Daniil Doleček přestoupil do OpavyRedakceOpava – Mladý vytáhlý útočník přichází do Opavy. V přípravě prokazoval svůj střelecký instinkt, když se stal se třemi góly nejlepším střelcem opavských. Slezskému se upsal na dva a půl roku.
30.7.První zápas nové sezony je tady. Slezský míří do VarnsdorfuRedakceOpava – Start nové sezony je za dveřmi. Na úvod FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY se vydáme na hřiště Varnsdorfu, kde budeme bojovat o první ligové body. Varnsdorf ofenzivně táhne ex-opavský Dordić.
29.7.ALT X DISTRIBUTION novým hlavním partnerem SFCRedakceOpava – Slezský FC Opava před sezonou 2022/2023 podepsal smlouvu o hlavním partnerství s českou společností ALT X DISTRIBUTION a.s.
29.7.Novým hlavním partnerem klubu se stala společnost #BILKOVCIRedakceOpava – Mezi nové hlavní partnery klubu se zařadila společnost #BILKOVCI.
29.7.Stavební společnost A.I.K. se stala hlavním partnerem SFCRedakceOpava – Slovenská společnost A. I. K. spol. s. r. o. uzavřela s klubem smlouvu o spolupráci a stala se hlavním partnerem klubu.
29.7.Opavská firma MONTAG-TRANS podpoří SlezskýRedakceOpava – Slezský fotbalový club Opava v nadcházející sezoně 2022/2023 podpoří opavská firma MONTAG-TRANS s.r.o..
×
Dnes v 10:15 |
SK Sigma Olomouc B
Slezský FC Opava