oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
neděle 26.9., 9.kolo
Prostějov 
16:30
 SFC Opava


Posledních 30 článků

22.9.Na Pospěch Cupu se pomáhalo nemocnému SebíkoviRedakceOpava – Na umělce v Opavě-Kylešovicích se na začátku září uskutečnil už 8. ročník turnaje Pospěch Cup. V akci bylo celkem 18 družstev ve třech kategoriích. Turnaj měl navíc také benefiční podtext, kdy se vybíraly finanční prostředky na podporu nemocného Sebastiana Máchy.
21.9.Sedmnáctka si hladce poradila s Meteorem, dala mu šestkuMTR - OPA 1:6, 8.kolo | RedakcePraha – Mladší dorostenci kategorie U17 zvítězili na půdě pražského Meteoru v poměru 6:1.
21.9.SFC podlehl Mladé Boleslavi, v MOL Cupu se loučíOPA - MBA 2:4, 3.kolo | Redakce | FOTO: Deník / Petr WidenkaOpava – Fotbalisté Slezského FC se s MOL Cupem loučí. Po porážce 2:4 s prvoligovou Mladou Boleslaví jejich pohárová mise končí ve třetím kole.
21.9.West po konci v poháru: Měli jsme velký respekt. Kde viděl pozitiva?OPA - MBA 2:4, 3.kolo | Redakce | FOTO: Deník / Petr WidenkaOpava – Účast v MOL Cupu je pro fotbalisty Slezského FC v této sezoně minulostí. Po porážce 2:4 s Mladou Boleslaví se opavský celek se soutěží loučí ve třetím kole. Jak úterní duel s prvoligovým soupeřem hodnotil kouč SFC Roman West?
20.9.SFC vyzve Mladou Boleslav: Pro mladé kluky to bude výborná konfrontaceOPA - MBA 2:4, 3.kolo | RedakceOpava – Fotbalisty Slezského FC čeká další náročný duel. V úterý 21. září od 17 hodin na svém stadionu ve třetím kole MOL Cupu vyzvou prvoligovou Mladou Boleslav.
19.9.Rezerva zabrala a porazila Nový Jičín. První výhru vydřela v závěruOPB - NJI 3:1, 8.kolo | Redakce | FOTO: Deník / Petr WidenkaOpava – Divizní béčko na sedmý pokus konečně dosáhlo na první vítězství v novém soutěžním ročníku. Opavský tým si poradil s Novým Jičínem v poměru 3:1. O branky Slezanů se postarali Vít Veselý, Lukáš Katschmarz a Oliver Putyera.
19.9.Poblahopřáli jsme jubilantům: Potlesk pro Bedricha s Jaškem!Redakce | FOTO: Deník / Petr WidenkaOpava – O přestávce sobotního utkání s Táborskem jsme měli tu čest osobně popřát Jiřímu Jaškovi (na snímku vlevo) a Miroslavu Bedrichovi (vpravo) k významným životním jubileím.
19.9.V úterý jdeme opět do akce! Kupte si lístek na souboj s Mladou BoleslavíRedakceOpava – Fotbalisty Slezského FC čeká v úterý 21. září od 17 hodin duel 3. kola MOL Cupu s prvoligovou Mladou Boleslaví. Vstupenky jsou k dostání on-line v síti Ticketportal.
18.9.S Táborskem jsme se rozešli smírně. Diváci gól neviděliOPA - TAO 0:0, 8.kolo | Redakce | FOTO: Deník / Petr WidenkaOpava – Fotbalisté Slezského FC na vítězství z Jihlavy nenavázali. Na stadionu v Městských sadech si rozdělili bod s Táborskem, když utkání skončilo bezbrankovou remízou.
18.9.Směrem dopředu to bylo málo, říká West. Dostal už třetí žlutou OPA - TAO 0:0, 8.kolo | Redakce | FOTO: Deník / Petr WidenkaOpava – „Pozitivní je, že jsme uhráli nulu vzadu, kterou držíme v součtu s pohárem už třetí zápas, ale směrem dopředu to bylo tentokrát bohužel málo,“ přiznává kouč SFC Roman West po remíze s Táborskem. Co ještě zaznělo na tiskovce?
17.9.Víkendový program Slezského FCRedakce
17.9.OBRAZEM: První klubový turnaj napříč dorosteneckými kategoriemiRedakce | FOTO: Eliška Žídková, sfc.czOpava – Ve středu se na umělé trávě v Opavě-Kylešovicích uskutečnil první klubový turnaj dorosteneckých kategorií v malých hrách 3 - 3, 4 – 4.
17.9.SFC v sobotu vyzve Táborsko. Cíl? Potvrdit výhru z JihlavyOPA - TAO 0:0, 8.kolo | RedakceOpava – Fotbalisté Slezského FC jdou v sobotu opět do akce. Netradičně už od 15 hodin na svém trávníku změří síly s Táborskem.
16.9.SFC nabízí možnost antigenního testování přímo na stadionuRedakceOpava – Slezský FC pro všechny své zaměstnance, hráče, trenéry i širokou veřejnost organizuje ve spolupráci s certifikovanou laboratoří antigenní testování přímo v areálu Městského stadionu.
16.9.Oprava tribuny F potrvá do konce září, fanoušci se na svá místa vrátí v říjnuRedakceOpava – Rozsáhlé opravy, které probíhají na tribuně F Městského stadionu v Opavě, potrvají až do konce září. Z důvodu opožděných dodávek materiálu totiž investor prodloužil zhotoviteli lhůtu pro dokončení všech prací až do 30. září 2021.
16.9.Všechno nejlepší, trenére! Roman West slaví 40. narozeninyRedakceOpava – Právě dnes slaví své 40. narozeniny trenér Slezského FC Roman West. Přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví, hodně štěstí a spoustu úspěchů na hřišti i mimo něj!
15.9.Pohárový zápas s Mladou Boleslaví sehrajeme v úterý 21. záříRedakceOpava – Utkání 3. kola MOL Cupu mezi fotbalisty Slezského FC a Mladé Boleslavi se po dohodě klubů odehraje v úterý 21. září od 17 hodin na stadionu v Městských sadech.
15.9.Vstupenky na zápas s Táborskem v prodeji on-lineRedakceOpava – Lístky na sobotní duel s Táborskem, který je na programu od 15 hodin, jsou v prodeji on-line v síti Ticketportal.
14.9.Globus slaví 25 let a Slezský u oslav nebude chybětRedakceOpava – Uběhlo již neuvěřitelných 25 let od otevření prvního hypermarketu Globus v Brně. A protože si toto významné jubileum zaslouží pořádnou oslavu, připravuje pro vás Globus, spoustu akcí, soutěží, slev a dárků! Do oslav tohoto jubilea se zapojí také Slezský FC.
14.9.Velký hráč a mistr trávníkář. Miroslav Bedrich slaví šedesátinyRedakceOpava – Významného životního jubilea se dnes dožívá Miroslav Bedrich. Bývalý vynikající fotbalista opavského Ostroje a dnes pečlivý trávníkář slaví 60. narozeniny!
14.9.Slezský FC splnil roli favorita, v MOL Cupu ho čeká Mladá BoleslavVEL - OPA 0:5, 2.kolo | RedakceOpava – Fotbalisté Slezského FC zvládli duel druhého kola na půdě třetiligového Velkého Meziříčí. Na jeho půdě splnili roli favorita a po zaslouženém vítězství postupují do další fáze MOL Cupu. Ve třetím kole domácího poháru narazí na Mladou Boleslav, oficiálním úředním termínem utkání je středa 22. září tohoto roku.
13.9.West před duelem ve Velkém Meziříčí: Soupeř se na nás bude chtít vytáhnoutVEL - OPA 0:5, 2.kolo | RedakceOpava – Fotbalisty Slezského FC čeká v úterý 14. září od 16.30 hodin utkání 2. kola MOL Cupu na půdě Velkého Meziříčí.
13.9.Béčko prohrálo na půdě Frenštátu, jediný gól SFC dal JanjušFRE - OPB 3:1, 7.kolo | RedakceOpava – Divizní rezerva SFC se v novém ročníku dál trápí a stále čeká na první vítězství. Opavský celek v neděli prohrál ve Frenštátu pod Radhoštěm v poměru 1:3.
12.9.Sedmnáctka remizovala s Pardubicemi, bod vydřela v závěruOPA - PAR 3:3, 7.kolo | RedakceOpava – Výběr sedmnáctky Slezského FC se rozešel smírně s Pardubicemi. Opavští na východočeského soupeře ztráceli dva góly, ale v závěru se dvakrát prosadili a získali bod za remízu 3:3.
11.9.Víkendový program Slezského FCRedakce
11.9.Kluci byli odměněni za tvrdou práci, těší Westa. Hráčům koupil sto pivJIH - OPA 0:2, 7.kolo | RedakceJihlava – Slezský FC se v pátek večer radoval z premiérové venkovní výhry v sezoně, kterou vyválčili na půdě Jihlavy. Na zpáteční cestu autobusem obdrželi hráči speciální prémii ve formě sto piv, kterou jim v případě vítězství slíbil trenér Roman West.
11.9.Tři body z Jihlavy jsou super, teď je musíme potvrdit doma, velí HolíkJIH - OPA 0:2, 7.kolo | RedakceJihlava – Dal druhý gól v sezoně a znovu se ukázal jako vítězný. Šťastný zásah Lukáše Holíka v pátek nasměroval Slezský FC k cenné výhře na půdě jihlavské Vysočiny. Co po utkání říkal opavský útočník?
11.9.Úvodní výkop se posouvá: V sobotu proti Táborsku už od 15 hodinRedakceOpava – Na základě dohody mezi oběma kluby se utkání 8. kola F:NL mezi Slezským FC Opava a FC MAS Táborsko sehraje v sobotu 18. září už od 15 hodin.
10.9.SFC míří do Jihlavy. Věřím, že z venku konečně přivezeme body, říká WestJIH - OPA 0:2, 7.kolo | RedakceOpava – Fotbalisté Slezského FC jdou po reprezentační přestávce opět do akce. V pátek 10. září od 18 hodin se představí na půdě Vysočiny Jihlava.
10.9.Z Vysočiny vezeme tři body! Důležitou výhru zařídili Holík s CelbouJIH - OPA 0:2, 7.kolo | Redakce | FOTO: Deník / Karel LíbalJihlava – Fotbalisté Slezského FC poprvé v novém ročníku FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY bodovali venku, a to hned naplno. Na půdě Jihlavy zvítězili 2:0 po brankách Lukáše Holíka a Josefa Celby.