Vstupenky na zápas s rezervou Sparty v prodeji on-line

1. 11. 2021
Redakce

Opava – V sobotu 6. listopadu od 14 hodin změří fotbalisté Slezského FC s rezervou pražské Sparty. Vstupenky jsou k mání on-line v síti <a href="https://www.ticketportal.cz/event/SFC-Opava-Sparta-Praha-B" target="_blank">Ticketportal</a>.

Kde zakoupit vstupenky?

Vstupenky na domácí utkání Slezského FC je možné zakoupit on-line v síti Ticketportal, na pobočkách sázkové kanceláře Tipsport (náměstí Osvoboditelů 8/5, Opava-Město či Olomoucká 2421/75, Opava-Předměstí), v kamenné prodejně Sluna Opava (Horní náměstí 152/27, Opava) a ve fanshopu SFC na Městském stadionu v otevírací dny, tj. každý týden v úterý, ve středu a ve čtvrtek od 15 do 18 hodin. Další prodejní místa Ticketportalu můžete najít pod tímto odkazem.

Stále platí důrazné doporučení, že při nákupu online si vstupenku vytiskněte. Předejde se tak špatnému načtení čárového kódu u některých typů mobilních telefonů. Důležité je také dbát na neporušení čárového kódu na vytištěné vstupence.

Koupit vstupenky on-line »

Vstupenky se prodávají na místo. Výhodu tedy mají fanoušci, kteří si zakoupí vstupenku v předprodeji, kde si mohou vybrat sedadlo. Do pokladen v den zápasu putují lístky, které se neprodaly v předprodeji. Návštěvník utkání tak musí respektovat sedadlo, které na něj vyjde.

Zároveň si stále můžete pořídit také permanentní vstupenku na novou sezonu, která svému držiteli zajišťuje celou řadu zajímavých benefitů.

Ceny jednorázových vstupenek v sezoně 2021/2022

Jednotné vstupné
Tribuna A 120 Kč
Tribuny F, G, H 100 Kč
Zlevněné vstupné (důchodci, děti 6-12 let, děti do 6 let bez nároku na sedadlo)
Tribuna A 100 Kč
Tribuny F, G, H 80 Kč

Cena jednorázové vstupenky pro ZTP činí 80 Kč, ZTP/P má vstup zdarma, přičemž doprovod si musí pořídit jednorázovou vstupenku (80 Kč). Zlevněné vstupné na tribuny F, G, H nelze zakoupit přes internet ani v prodejním místě Sluna – Opava. Zlevněné vstupné lze zakoupit pouze ve fanshopu SFC v otevírací dny, tj. každý týden v úterý a čtvrtek od 15 do 18 hodin.


Děti, pojďte na fotbal! Na Spartu nabízíme lístky zdarma

Zážitek ze sobotního zápasu bychom rádi zprostředkovali nejmladším fanouškům – nejen sportovním organizacím sdružujícím děti proto nabízíme lístky zcela zdarma!

Vstupenky zdarma nabízíme všem sportovním klubům, školám, zájmovým kroužkům a podobným organizacím, které sdružují děti.

Pokud byste měli o lístky zájem, ozvěte se na e-mail info@sfc.cz. Uveďte název Vaší organizace (případně také kategorii apod.) a napište počet vstupenek, o které byste měli zájem. K pěti lístkům pro děti přidáme navíc i jednu vstupenku pro dospělého taktéž zcela zdarma.

O vstupenky se můžete prostřednictvím e-mailu info@sfc.cz hlásit do čtvrtku 4. listopadu, utkání startuje v sobotu 6. listopadu od 14 hodin.

Přijďte si užít zápas s rezervou pražské Sparty a podpořit náš tým!


Co je potřeba ke vstupu na stadion?

Nadále zůstává v platnosti, že všichni diváci s výjimkou dětí do dovršení 12 let věku musí mít po dobu pobytu na Městském stadionu nasazený respirátor nebo obdobný prostředek (vždy bez výdechového ventilu) naplňující minimálně všechny technické podmínky a požadavky (pro výrobek), včetně filtrační účinnosti alespoň 94 % dle příslušných norem (např. FFP2, KN 95) a před vstupem do areálu stadionu se budou prokazovat dokladem o bezinfekčnosti. Tím může být:

  • negativní PCR test (ne starší než 72 hodin)
  • antigenní test (ne starší než 24 hodin)
  • certifikát o dokončeném očkování (nejdříve 14 dnů po aplikaci poslední dávky)
  • potvrzení o prodělaném onemocnění COVID-19 (ne starší než 180 dnů)

Koupit vstupenky on-line »

Dále platí, že vzdálenost diváků od hrací plochy musí být nejméně 2 metry, občerstvení formou bufetu se umožňuje podávat pouze s nabídkou balených k přímé konzumaci určených jednoporcových potravin a pokrmů, nebo jako bufet s obsluhou.


sdílet