Do Opavy přichází Patrik Haitl

2. 8. 2022
Redakce

Opava – Čtyřiadvacetiletý obránce Patrik Haitl, který naposledy oblékal dres Jablonce, se upsal Opavě na dva a půl roku.

Patrik Haitl je odchovanec Jablonce, přičemž na svém kontě má 12 zápasů za jeho A-tým ve FORTUNA:LIZE a dalších 36 zápasů nasbíral v B-týmu. Vyzkoušel si také angažmá v třetiligovém Benešově, kde nastoupil ke čtrnácti zápasům. SFC se upsal do konce roku 2024.

„O Patrika jsme měli zájem již před rokem, ale Jablonec si jej chtěl nechat. Do přípravy jsem měl o něj zájem znovu, ale do Jablonce přišel nový trenér, který mu chtěl dát šanci zabojovat o místo v kádru. Patrik tak s A-týmem Jablonce strávil téměř celou přípravu. Kádr se však pro ligu uzavřel a Patrik by nedostával tolik prostoru. Proto jsem se rozhodli do jednání znovu vstoupit. Jsem velice rád že je tady. Je to poctivý, rychlostně vybavený hráč. Věřím, že prokáže kvalitu a bude pro nás platným hráčem,“ uvedl sportovní manažer Jaroslav Kolínek na jeho adresu.

„Jsem šťastný, že to konečně vyšlo. Nebylo to vůbec jednoduché, přestože s panem Kolínkem jsme byli v kontaktu delší dobu. Již loni jsme měli můj přesun do Opavy naplánovaný, ale nakonec to bohužel nedopadlo. Nyní mám tak o to větší radost, že to konečně vyšlo. Věřím, že týmu pomůžu svými výkony k dobrým výsledkům," řekl Patrik Haitl.
sdílet