Novým klubovým partnerem se stala společnost Služby Havlický

10. 8. 2022
Redakce

Opava – Mezi partnery Slezského fotbalové clubu Opava se nově zařadila společnost Služby Havlický.

Slezský fotbalový klub je mi velmi blízko. Pokud mám prostor, tak navštěvují domácí utkání. I proto mi nově vzniklá spolupráce dává smysl. Vnímám, že se klub nenachází v nejlepší kondici a tímto mu chci pomoci. Přeji novému vedení, aby se jim podařilo dostat opavský fotbal tam kam patří," řekl majitel společnosti Michal Havlický.

S panem Havlickým šlo o rychlou domluvu. Je fanouškem klubu několik let a situace kolem SFC mu není lhostejná. Tímto mu chci poděkovat za projevenou důvěru v naše vize," uvedl předseda představenstva Lukáš Petřík.

Společnost Služby Havlický provádí veškeré kominické služby, na klíč zařídí i realizaci vaší zakázky včetně dodávky topidla a všech potřebných revizí. Firma provádí veškeré kominické práce, ať už jde o čištění a pravidelné kontroly spalinových cest všech druhů paliv nebo revize komínů opatřené kulatým razítkem revizního technika, tak také kompletní realizace zakázek, vložkování keramickými, nerezovými či plastovými vložkami, frézování komínů zcela novou výkonnou frézou HYDROTOP nebo stavby zděných komínových systémů, případně nerezových pohledových komínů vedených po fasádě. Vše je schopna zajistit včetně dodávky topidla, obestavby a dalšího. Poradí si takřka se vším a velkou část materiálů navíc drží stabilně skladem.


sdílet