oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 23.6., příp.
SFC Opava 
od 15:00
 Vítkovice
Naděje SFC Opava v Gliwicích

Opavské přípravky se představily v Gliwicích

10.10.2014, autor Redakce
G L I W I C E – V neděli se mužstva Slezského FC U10 a U11 zúčastnila na pozvání GKS Piast Gliwice přátelského utkání proti stejně starým tamním vrstevníkům. V příjemném prostředí tréninkového hřiště v Gliwicích si kluci během dvou hodin zahráli opravdu dosyta a odměnou za dobré reprezentování klubových barev jim byla návštěva zápasu polské Ekstraklasy mezi GKS Piast Gliwice a vedoucím mužstvem ligy Legií Varšava.

Utkání, které sledovalo 8 tisíc lidí na krásném stadionu gliwického Piastu, ukázalo klukům, jak nádherný může být v fotbal hraný v atmosféře vytvořené domácími fanoušky.

Pro trenéry bylo nejjasnějším bodem vidět chování rodičů dětí z Gliwic. V průběhu zápasu bez jediného pokynu hráčům sportovně povzbuzovali, nezasahovali trenérům do koučování a po zápase dětem poděkovali za předvedený výkon, i když prohrály.

Závěrem chceme poděkovat GKS Piast Gliwice za poskytnutí bezplatného vstupu na ligové utkání a doufáme, že naše dvouletá spolupráce ve vzájemných přátelácích a pozvánkách na turnaje bude dále pokračovat v nastaveném trendu.

Fotogalerie z GliwicPro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies