oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 23.6., příp.
SFC Opava 
od 15:00
 Vítkovice
Mikulášská nadílka pro děti v nemonici

Mikulášská nadílka se blíží, přineste dětem dárky

10.11.2014, autor Redakce
O P A V A – Slezský FC chce pokračovat v mikulášské akci, kdy se ve spolupráci s Vámi fanoušky, chystá zpříjemnit pobyt dětem na dětském oddělení Slezské nemocnice v Opavě. Pro děti připravujeme tradiční mikulášskou nadílku a budeme rádi, když se do ní zapojíte i Vy! Dárky můžete zanechat u vstupu na sekretariát u vstupu do fanshopu při utkání s Mostem.

Klub takto podporuje Slezskou nemocnici už více než šest let. Návštěva opavských fotbalistů v předvánočním období se stala každoroční tradicí díky výborné spolupráci primářkou Prejdovou.

„Rádi bychom Vás požádali o malý příspěvek ve formě dárku typu omalovánky, pastelek, fixů, vystřihovánek, skládanek, malých stavebnic a dalších drobností dle Vašeho uvážení. Radost dětí je tou nejlepší odezvou na pořádání této akce,“ řekl Lumír Sedláček, sekretář Slezského FC.

Jak již bylo zmíněno, děti podpoří i hráči A-mužstva. „Rád bych vyzval naše fanoušky, aby se do této akce zapojili a přinesli plyšáky nebo jiné drobné dárečky pro děti. Podpoří tím dobrou věc a připojí se k naší kabině, která pro děti taky chystá malé překvapení,“ prozradil opavský kapitán Josef Dvorník.

Možnost ponechání dárků bude u vstupu na sekretariát Slezského FC vedle fanshopu při posledním podzimním utkání s Mostem.

Pomozte dětem zpříjemnit pobyt v nemocnici ve spolupráci s kabinou Slezského FC. Těšíme se na Vaše dárečky!Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies