oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
neděle 31.5., 26.kolo
FK Teplice 2
Slezský FC Opava 2
středa 3.6., 27.kolo
SFC Opava 
od 18:00
 Bohemians 1905
Halová liga přípravek

Opavské naděje U10 stříbrné ve Smilovicích

25.11.2014, autor Redakce
S M I L O V I C E – V dalším ze seriálu Halové ligy přípravek 2014/2015 se v neděli zúčastnila druhá část mužstva ročníku 2005, která nenastoupila v Korni, turnaje ve Smilovicích. Opavští se prezentovali velmi sympatickým výkonem a díky kvalitnímu hernímu projevu brali stříbro.

Na druhé místo přitom naděje Slezského FC posunula až finálová prohra s vítězem skupiny A Baníkem Ostrava.

„Vyrovnaný a herně nejlepší zápas celého turnaje kluci nedotáhli do vítězného konce jen kvůli neproměněným šancím, ale nutno dodat, že i Baník se prezentoval kvalitou. Skupinu vyhráli naši chlapci s deseti body a skóre 5:2. Všem klukům, a to i za turnaj v Korni, patří poděkovaní předvedené výkony a hlavně herní projev, který nás zajímá nejvíc,“ řekl asistent trenéra opavské přípravky U10 Lumír Sedláček.

Zápasy SFC Opava na turnaji

  • SFC Opava – MŠK Žilina 0:0
  • SFC Opava – Frýdek Místek 1:0 (Branka Opavy: Matýsek)
  • SFC Opava – Jastrzebie 2:1 (Vyležík, Kovárník)
  • SFC Opava – AP Bielík 2:1 (Matýsek 2)

Slezský FC reprezentovali: Martin Grulich, Lukáš Vyléžik, Robin Matýsek, Petr Žídek, Richard Kovárník, Patrik Wehowský, Jan Ulrich, Daniel Sosna, Tomáš Vincker, Adam Sedláček. Trenér: Petr Kubalák, asistent trenéra: Lumír Sedláček.Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies