Frýdek Místek U13 vs. SFC Opava U13 5:5

29. 10. 2012

Frýdek Místek patří v této kategorii ke špičce nejen této soutěže na severu Moravy. Opava si z jeho hřiště odvezla remízu 5:5.

Trenér Jan Hruška: Do utkání jsme vstupovali s patřičným sebevědomím a odhodláním nedat soupeři nic zadarmo. První poločasy se pro nás jevily velmi dobře, když jsme vedli už 3:0. Bohužel jsme na jedné straně inkasovali dva smolné góly, které nakonec rozhodly o konečné remíze. Nutno přiznat, že čtvrtinu, kterou jsme prohráli 0:2, jsme byli pod dost velkým tlakem, přesto si ale troufám říct, že ve zbylých třech čtvrtinách jsme měli ze hry více. Jinak je remíza nejspíše zaslouženým výsledkem pro obě strany. Smekám před kvalitním výkonem hráčů, z individualit bych za dnešek vyzdvihl Štěpána Harazima a Lukáše Katschmarze, autora krásného zejména jeho druhého gólu, kdy i pod tlakem všech soupeřů zachoval chladnou hlavou a po kličce si ještě troufl přelobovat brankáře.

SFC Opava A vs. Sigma Olomouc A 1:1
SFC Opava B vs. Sigma Olomouc B 3:2
SFC Opava A vs. Sigma Olomouc B 1:0
SFC Opava B vs. Sigma Olomouc A 0:2