oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 7.8., 3.kolo
SFC Opava 
17:00
 Vyškov

Devatenáctku čeká derby s Hlučínem

26.03.2015, autor Redakce
O P A V A – Naše devatenáctka si to v sobotu v rámci Dorostenecké ligy rozdá derby s Hlučínem. Opavský tým se poprvé po zimě představí na přírodním povrchu.

„Čeká nás derby s Hlučínem, ale vnímáme ho jako každý jiný zápas,“ říká trenér opavské devatenáctky Alois Skácel, který se krátce vyjádřil k soupeři: „Hlučín je těžký protivník, jako každý v dorostenecké lize. Výsledkově se mu sice až tak nedaří, ale předvádí solidní hru.“

Opava měla o minulém víkendu volno, týden zpátky ale utrpěla debakl v Jablonci. „Tenhle zápas je zapomenut, nebyli jsme v něm kompletní. Kluci jsou připraveni. Věřím, že podáme dobrý výkon,“ zdůrazňuje zkušený stratég.

Žluto-modří poprvé v jarní části budou hrát na přírodním povrchu. „Máme za sebou dvanáct týdnů na umělce, což už je hodně. Na přírodním hřišti vypadá fotbal jinak, možná nám to může způsobit i trochu problém, ale s tím se vyrovnáme,“ uvedl Alois Skácel.

Utkání se odehraje v sobotu na hřišti za koupalištěm a výkop má v 10.30. Připraveno bude i občerstvení.Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies