oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 23.10., 12.kolo
SFC Opava 
15:30
 Žižkov

Přípravka absolvovala turnaj v Táboře

22.05.2015, autor Redakce
O P A V A - Až na jih Čech před několika dny zamířila naše přípravka. Potěr Slezského FC výběru U-8 se v Táboře zapojil do turnaje Ondrášovka Cup, v němž se celkem představilo osmadvacet týmů.

Nejprve se hrálo ve dvou základních skupinách. Každá z nich čítala čtrnáct mužstev. Dále postupovalo sedm nejlepších. Opava skončila na deváté příčce, takže bojovala pouze o umístění.

„Nakonec jsme obsadili sedmnácté místo. Cesta do Tábora byla náročná, ale chtělo to mít i více štěstí a klidnější hlavy. Pro kluky je to cenná zkušenost. Přece jenom jde o nejmladší přípravku, která má za sebou dva roky fotbalové školičky,“ vysvětloval trenér výběru U-8 David Matýsek.

„Těšili jsme se velké podpoře ze strany rodičů, kteří mohutně fandili. Přestože z toho nakonec bylo sedmnácté místo, prezentovali jsme se v dobrém světle. Hned v prvním zápase se náš celek střetl se Spartou Praha. Pro kluky to byl obrovský zážitek,“ dodal Matýsek jedním dechem.Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies