oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
středa 24.11., 13.kolo
FK Varnsdorf 0
Slezský FC Opava 3
sobota 4.12., 16.kolo
SFC Opava 
13:30
 Zbrojovka Brno

V Městských sadech začala výstavba nové haly

26.05.2015, autor Redakce
O P A V A - V areálu fotbalového stadionu v Městských sadech se začalo bourat. K zemi půjde stará plechová hala místo, které vyroste nová moderní víceúčelová hala, jejíž součástí bude i zázemí pro sportovce, šatny, sprchy, nářaďovny a také i nové WC pro fanoušky fotbalových utkání.

„Vzhledem k tomu dojde i k určitým omezením při posledním mistrovském utkání FNL v neděli jednatřicátého května, kdy hostíme Frýdek – Místek. Vstupy do sektorů G1 a G2 budou uzavřeny po celou dobu výstavby,“ přibližuje nutná opatření technický ředitel SFC Jaroslav Rovňan.

„Taktéž bude částečně omezen průchod mezi tribunami G a F. Nejde ale o nic, co by až tak mělo fanouškům komplikovat život. Výstavba nové haly tyto opatření vyžaduje,“ podotýká Rovňan a dodává: „Věřím, že to fanoušci pochopí a budou se na inkriminovaných místech pohybovat podle informačních tabulí. Omezená bude také kapacita parkoviště za tribunou G a WC bude zabezpečeno mobilními toaletami.“Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies