oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 14.5., 30.kolo
Vlašim 3
SFC Opava 1
čtvrtek 19.5., BAR1
SFC Opava 
17:00
 Bohemians 1905

Měsíc náborů v Městských sadech

23.05.2016, autor Redakce
O P A V A – Pondělní dopoledne se na hlavním hřišti neslo ve sportovně laděném duchu, konal se zde totiž Měsíc náborů FAČR ve spolupráci se Slezským FC Opava.

Na zelený trávník vyběhlo přes 160 dětí z opavských mateřských školek, a to jmenovitě – MŠ 17. listopadu, MŠ Edvarda Beneše, MŠ Sluníčko, MŠ Sadová, MŠ Neumannova, MŠ Mostní. Záštitu nad celou akcí přijal a svou účastí děti potěšil náměstek primátora statutárního města Opava Martin Víteček, člen sportovní komise MMO opava Petr Czudek a sportovní ředitel WKS Sleza Wroclaw – Robert Sawicki.

Na deseti stanovištích si dětí s chutí zasportovaly, vyzkoušely své sportovní dovednosti a také malování se sportovní tématikou pod dohledem trenérů a hráčů SFC Opava. Patrony této akce se stal Zdeněk Pospěch, kapitán SFC Opava.

„Všem školkám děkujeme za účast. Věříme, že se dětem líbilo a řada z nich rozšíří početné zastoupení v našich fotbalových přípravkách,“ řekl sekretář klubu a jeden z trenérů opavských nadějí Lumír Sedláček.

Děti byly na závěr odměněny sladkou odměnou. Do svých školek tak odešly spokojeny a s úsměvem na tváři. Radost pořadatelům rovněž udělalo poděkování ze strany učitelek mateřských škol za hezky strávené dopoledne.

Poděkování patří také trenérům a hráčům Slezského FC, kteří se akce zúčastnili. Byli to Alois Skácel, Radek Hlaváč, Radovan Morong, Lumír Sedláček, Marcel Klajmon, David Mikula, Lukáš Češek, Marek Elek, Adam Korbel, Matěj Hrabina, Zdeněk Pospěch, Jakub Swiech, Jan Žídek.

Fotogalerie z akce »