oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
neděle 31.5., 26.kolo
Teplice 
od 14:00
 SFC Opava
U13 míří do Prahy

Třináctka se chystá na turnaj do Prahy

06.06.2016, autor Redakce
O P A V A – Fotbalistům naší třináctky sezona ještě úplně neskončila. Před nedávnem totiž jejich trenér Martin Kotala obdržel pozvánku z Bohemians Praha 1905, aby se jeho svěřenci zúčastnili dvoudenního turnaje v hlavním městě, který v sobotu 18. a neděli 19. června pořádá právě Bohemka. Tým Slezského FC z kategorie U-13 tedy poměří síly s elitou české ligy.

„Společně s námi a domácím týmem Bohemians Praha 1905 jsou na turnaji ještě AC Sparta Praha, FK Dukla Praha nebo FC Baník Ostrava. A stejně jako už celou zimní přípravu budeme hrát i tento turnaj na velkém hřišti, které kluky již od příští sezóny čeká s přechodem do starších žáků. Těší mě, že můžeme tento turnaj absolvovat a je to pro nás určité uznání respektu naších výkonů v letošní sezóně,“ vysvětloval trenér opavské třináctky Martin Kotala, jenž si velmi váží toho, že cestu do Prahy finančně podpoří také klub.

„Mohu jen ještě dodat, že kromě fotbalových povinností máme naplánován další program. Chceme navštívit velký Aquapalace v Praze, a to v rámci relaxace a vyžití. Samozřejmě nás čeká také prohlídka naší metropole,“ doplnil.Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies