oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 5.3., 17.kolo
Vyškov 
14:30
 SFC Opava

František Metelka hrajícím asistentem v béčku

11.07.2016, autor Redakce
O P A V A – František Metelka se pomalu připravuje na trenérskou dráhu. Od nové sezony bude v divizní rezervě plnit roli hrajícího asistenta. V případě potřeby bude připraven naskočit pomoci coby hráč i prvnímu týmu.

„Franta se vrací z hostování ve Vítkovicích. Domluvili jsme se s ním, že bude působit v našem béčku jako hráč a asistent trenéra Luboše Hrabiny v jedné osobě,“ řekl generální manažer Slezského FC Alois Grussmann.

Šestatřicetiletý záložník s bohatými ligovými zkušenostmi už se vrhl do nové práce. „Jeho působení v béčku vidíme jako velký přínos. Dokáže mladé hráče usměrnit jak na hřišti, tak v kabině,“ podotkl Grussmann a dodal: „V případě potřeby bude připraven pomoci i prvnímu týmu.“

Změny v béčku

Změnami prochází také kádr rezervy. Do týmu byli posunuti hráči z devatenáctky jako například Adamovský, Helebrand nebo Berger.

Naopak Michal Hrabina s Petrem Uvírou se zapojili do přípravy nováčka MSFL z Petřkovic. Jakub Košárek by měl v podzimní části oblékat dres divizního Dolního Benešova.Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies