oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
neděle 31.5., 26.kolo
Teplice 
od 14:00
 SFC Opava
Cashback karta

Představujeme SFC Opava CashBack card

20.10.2016, autor Redakce
Opava – Připravili jsme si pro Vás speciální SFC Opava CashBack card, se kterou získáte řadu výhod a navíc pomocí ní můžete podpořit i náš klub! Registrace je zdarma!

Představujeme Vám SFC Opava CashBack card. Ta Vám umožní profitovat hned dvakrát! Za každý nákup u partnerských společností věrnostního programu Lyoness získáte až 5% CashBack (peníze zpět na Váš bankovní účet) a k tomu navíc shopping points (nákupní body), které můžete uplatnit na speciální akce u různých partnerů. Zároveň každým nákupem podpoříte až 1% rozvoj opavského fotbalového klubu! Registrace je zdarma.

Co získáte s naší CashBack kartou?

  • Jakožto držitel SFC Opava CashBack card obdržíte z každého nákupu až 5% CashBack (peníze zpět na bankovní účet) a shopping points (nákupní body), které můžete uplatnit na speciální akce u vybraných partnerů.
  • Současně podpoříte až 1% z vaší nákupní sumy rozvoj Slezského FC
  • Četné nákupní výhody
  • Můžete nakupovat u více než 2300 obchodníků v ČR a nespočtu po celém světe s příjemnou slevou
  • Nezáleží, zda nakupujete v kamenných obchodech, nebo online. Slevu získáte i do velkých internetových obchodů
  • Kde nakupovat? Seznam partnerů, kteří přijímají SFC Opava CashBack card naleznete pod tímto odkazem
  • Registrace je zdarma, stejně jako karta, kterou obdržíte zhruba dva týdny po schválení vizuálu

Hlasuj pro svou CashBack kartu a vyhraj!

Pokud vás nabídka této CashBack karty oslovila, můžete se se zapojit do hlasování o její grafické podobě. Na výběr jsou tři vizuály. Pět hlasujících, kteří budou vylosováni, obdrží jako bonus poukaz v hodnotě 200 Kč do fanshopu Slezského FC. Pro možnost hlasovat pro jeden z návrhů a šanci vyhrát musíte vyplnit bezplatnou registraci ke kartě. 

Hlasování končí 25. října 2016.

Hlasujte ve formuláři (níže) pod tímto odkazemPro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies