oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 2.7., příp.
SFC Opava 2
Pov. Bystrica 2
středa 6.7., příp.
SFC Opava 
11:00
 Jastrzebie

Mikulášská nadílka se blíží. Připojte se také a podpořte dobrou věc

07.11.2016, autor Redakce
Opava – Slezský FC pokračuje v mikulášské tradici, kdy chce společně s Vámi zpříjemnit pobyt dětem ve Slezské nemocnici v Opavě. Budeme rádi, když nám v této snaze pomůžete.

Jak? V době utkání se Sokolovem, které je na programu v sobotu 12. listopadu od 16:30, bude možnost ve fanshopu zanechat drobné dárky. Radost dětem jistě uděláte pastelkami, fixami, omalovánkami, vystřihovánkami, stolními hrami, malými stavebnicemi, plyšovými hračkami a dalšími drobnostmi.

Akci samozřejmě podpoří také hráči Slezského FC. „Jsem moc rád, že klub touto sympatickou akcí pravidelně pomáhá Slezské nemocnici. Myslím si, že děti ocení každý drobný dáreček,“ říká obránce Jan Žídek.

„Věřím, že nám pomohou i naši skvělí fanoušci. Rád bych je poprosil, aby se zapojili a podpořili dobrou věc,“ dodává za celou kabinu opavský kapitán.

Návštěva opavských fotbalistů se stala každoroční tradicí. Klub touto sbírkou podporuje společně s fanoušky dětské oddělení Slezské nemocnice v Opavě více než sedm let.

Jak již bylo zmíněno, dárky pro děti ve Slezské nemocnici můžete zanechat ve fanshopu při posledním domácím podzimním utkání se Sokolovem.