oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava

Povedená nadílka. Dětem jste přinesli hromadu dárečků

16.11.2016, autor Redakce
Opava – Mikulášská nadílka, která se uskutečnila při posledním podzimním utkání Slezského FC proti Sokolovu, se nadmíru vydařila. Díky Vám jsme ve fanshopu nashromáždili spoustu pěkných hraček, omalovánek, pastelek, fixů a dalších drobných dárečků. V prosinci hráči opavského A-týmu předají prezenty Dětskému oddělení Slezské nemocnice.

„Vůbec jsem nečekala tak bohatou nadílku. Lidé neustále nosili nejrůznější hráčky, plyšáky, pastelky nebo omalovány nejen před, ale dokonce i v průběhu sobotního zápasu. Ráda bych všem, kteří přispěli, moc poděkovala. Nyní už se těšíme, až hračky předáme dětem,“ říká marketingová pracovnice Slezského FC Jana Kolarczyková.

„Dohodli jsme se, že předání dárečků proběhne 12. prosince v 11 hodin. Dětské oddělení Slezské nemocnice navštíví Kuba Janetzký, Honza Schaffartzik, Zdeněk Pospěch a Honza Žídek. Za mládežnické týmy, které se akce také zúčastnily, děti obdaruje kapitán devatenáctky Adam Rychlý,“ dodává sekretář opavského klubu Lumír Sedláček.

Speciální poděkování patří skupině fanoušků kolem Pavla Jatzka alias Džekyho a Jana Pitříka, která přispěla částkou 3 000,- korun. Za ni budou pořízeny speciální omalovánky a drobné hračky pro nemocné děti.

Návštěva opavských fotbalistů se stala každoroční tradicí. Klub touto sbírkou podporuje společně s fanoušky dětské oddělení Slezské nemocnice v Opavě více než sedm let.