oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 5.3., 17.kolo
Vyškov 
14:30
 SFC Opava

Ján Čarnota se stal hráčem SFC Opava

07.02.2013, autor Redakce
Ján Čarnota se po úspěšných testech, během nichž odehrál tři přípravné zápasy, stal hráčem Slezského FC Opava.

„Dohodli jsme se na smlouvě do konce roku 2013, její součástí je také roční opce,“ řekl šéftrenér SFC Opava Daniel Kutty.

Ján Čarnota je 27letý pravý obránce, který má za sebou angažmá v Ružomberoku a Trnavě. Na podzim 2012 působil v Michalovcích, do opavského klubu přichází jako volný hráč.

„Chtěl jsem zkusit angažmá mimo Slovensko a dostal jsem nabídku od Opavy. Trenér mi po zkoušce řekl, že mě tu chce, a poté jsme se dohodli s vedením na smlouvě,“ popsal svůj příchod Ján Čarnota.

K působení v České republice tento slovenský fotbalista řekl: „O české druhé lize jsem se bavil s Jarem Kostelným a Jakubem Dohnálkem. Některé zápasy tu mají úroveň slovenské Corgoň ligy.“

„Líbí se mi opavský stadion. Slyšel jsem také, že opavští fanoušci se vyrovnají těm trnavským. Už se na ně těším,“ tvrdí nová posila Slezského FC Opava.

„Víme, co nás na jaře čeká. Nebude to lehké, ale určitě uděláme vše pro to, aby to pro nás skončilo dobře,“ dodal Ján Čarnota.Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies