oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava

Nové kalendáře jsou tady! Prodej byl zahájen

07.12.2016, autor Redakce
Opava – Slezský FC připravil zbrusu nový kalendář na nadcházející rok 2017. Stylové fotbalové kalendáře jsou v prodeji od pondělí 12. prosince.

Kalendář SFC je plný fotografií Františka Gély a Petra Widenky. Zdobí jej jak snímky opavských fotbalistů, tak fanoušků.

„Snažili jsme se do kalendáře zařadit ty nejzajímavější fotografie. Nechybí například momentky z nezapomenutelného pohárového utkání proti Plzni a podobně. Věřím, že se kalendář bude fanouškům líbit,“ říká autor kalendáře František Géla.

Cena kalendáře

Kalendáře jsou od pondělí 12. prosince k dispozici v Městském informačním centru Opava, fanshopu SFC a v obchodě Jan Nezmar Sport na Krnovské ulici. Kalendáře si budete moci zakoupit také během Vánočního utkání SFC Opava, které je na programu v sobotu 17. prosince. Cena kalendáře činí 160,- Kč.

Slavnostní křest kalendáře

Ve středu 14. prosince se na Dolním náměstí v Opavě uskuteční křest kalendáře spojený s autogramiádou hráčů Slezského FC v rámci akce Česko zpívá koledy, kterou organizuje mediální partner SFC Opavský a Hlučínský deník.