oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
neděle 12.7., Nad
Teplice 
od 15:00
 SFC Opava
Puškáč v Opavě

S Opavou jdou do přípravy David Puškáč a Polák Biel

02.01.2017, autor Redakce
/AKTUALIZOVÁNO/ Opava – Třiadvacetiletý záložník David Puškáč se ve středu připojí k opavskému týmu. Odchovanec karvinského fotbalu naposledy oblékal dres nováčka MSFL z Petřkovic. Novou tváří je také polský fotbalista Bartosz Biel.

Puškáč byl považován za velký talent karvinského fotbalu. Už v šestnácti letech poprvé naskočil do druhé ligy, když odehrál osm minut právě proti Opavě.

Mladý borec, který může nastoupit v záloze či útoku, byl na podzim s osmi góly nejlepším střelcem třetiligových Petřkovic.

„Jedná se o šikovného fotbalistu, kterého jsme si vytipovali. Zapojí se s naším týmem do přípravy,“ řekl generální manažer SFC Alois Grussmann.

O angažmá v Opavě bude usilovat také polský záložník Bartosz Biel. Dvaadvacetiletý záložník naposledy působil v druholigovém polském klubu Olimpia Zambrów.

„Jedná se o mladého záložníka, který je schopen hrávat, jak na pravé, tak levé straně. Ve středu s námi začne přípravu. Dostane prostor k tomu, aby se ukázal,“ okomentoval příchod druhého hráče generální manažer SFC Opava Alois Grussmann.Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies