oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
neděle 12.7., Nad
Teplice 
od  
 SFC Opava
Denis Duga v Opavě

Nová tvář v Městských sadech. S Opavou trénuje Denis Duga

19.01.2017, autor Redakce
Opava – Kabina Slezského FC se rozrostla o dalšího nováčka. O místo v opavském kádru se porve mladý slovenský fotbalista Denis Duga. Šanci dostane už v sobotním přípravném utkání proti Senici.

Do přípravy Slezského FC Opava se zapojil slovenský záložník Denis Duga a tento hráč se jeví zajímavě. Že vám jeho jméno nic neříká? Pojďme si novou možnou posilu představit.

Dvaadvacetiletý fotbalista je odchovancem Myjavy, za sebou má ale působení v mládežnické akademii pražské Slavie. Po návratu do myjavského Spartaku si vydobyl místo v základní sestavě. Jeho tým to dotáhl až do předkola Evropské ligy.

„Denis s námi trénuje, nastoupí v sobotu proti Senici,“ řekl opavský generální manažer Alois Grussmann. Poté, co se v prosinci odhlásila Myjava z nejvyšší soutěže, byl Duga bez angažmá. O jeho služby se zajímal vedle Opavy také slovenské kluby. Mezi nimi například Trenčín, Dunajská Streda, Senica a Prešov.Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies