oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 23.6., příp.
SFC Opava 
od 15:00
 Vítkovice
MOL Cup s Brnem

MOL Cup rozlosován! Ve čtvrtfinále jde Opava na Zbrojovku

06.03.2017, autor Redakce
Opava – Fotbalisté Slezského FC znají svého soupeře ve čtvrtfinále MOL Cupu. Opavští se na začátku dubna představí v souboji s prvoligovou Zbrojovkou Brno. Dějištěm utkání bude opavský stadion v Městských sadech. Čas výkopu bude teprve upřesněn.

„Vyplnil se mi můj tip. Jsem moc spokojený, že hrajeme doma. Doufám, že naši skvělí fanoušci naplní stadion a my uděláme všechno pro to, abychom je potěšili a postoupili dál,“ slibuje pilíř opavské defenzivy Jan Žídek.

„Jsme rádi za to, že hrajeme doma. Je to bonus jak pro hráče, tak naše vynikající fanoušky. Zaslouží si to. Navíc přijede Brno, takže to bude v podstatě takové derby,“ těší se generální manažer Slezského FC Alois Grussmann.

Jak vnímají los pod Špilberkem? „Pohár je šancí, jak se dostat do pohárů, kam chtějí všichni. Opava je doma nepříjemná, u nás by to bylo lepší. Nebude to lehký zápas, Opavští mají dobré diváky. Pokusíme se postoupit,“ uvedl v rozhovoru pro Českou televizi bývalý šutér Libor Došek, vedoucí mužstva Zbrojovky Brno.

Úřední termín čtvrtfinálového utkání MOL Cupu je středa 5. dubna 2017, čas výkopu bude upřesněn.Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies