oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
středa 24.11., 13.kolo
FK Varnsdorf 0
Slezský FC Opava 3
sobota 4.12., 16.kolo
SFC Opava 
13:30
 Zbrojovka Brno

SFC Opava U16 2–2 MŠK Žilina U16

11.02.2013, autor Redakce
Šestnáctka sehrála na umělé trávě v Kravařích přípravné utkání proti stejně starým fotbalistům MŠK Žilina.

Mladí Opavané vybojovali remízu doslova v poslední vteřině utkání, když se po standardní situaci trefil Tesařík. Po jeho vstřelené brance už následoval jen závěrečný hvizd rozhodčího.

Hodnocení trenérů

„Dnes proti nám nastoupil nejlepší soupeř, proti kterému jsme doposud, ať už v soutěžních či přípravných utkáních hráli. Proto to bylo pro nás utkání, které nám mělo ukázat, zda se výkonnostně posouváme a zlepšujeme jak individuálně, tak týmově.“

„Individuální výkony některých našich hráčů se dají porovnávat s těmi nejlepšími ze Žiliny, což je pro nás velmi pozitivní. Příslibem do budoucna je také fakt, že do zápasu zasáhli i tři hráči z naší patnáctky a na hřišti se prezentovali solidními výkony,“ řekli po utkání oba trenéři Radomír Hlaváč a Petr Deseyve.

SFC Opava U 16 – MŠK Žilina U 16 2:2 (1:1)
Branky SFC: Kirschner, Tesařík.
Sestava: Muczka (41. Kotala) – Keller (41. Helebrand M.), Tesařík, Večerek, Said Sámir (41. Kolísek) – Berger (41. Kuznik), Janetzký – Adamovský, Helebrand A. (65. Džemla), Kirschner (53. Berger) – Oberherr, (28. Harazin). Trenéři: Radomír Hlaváč a Petr Deseyve.

Fotografie

Zbývající snímky ze zápasu naleznete ve fotogalerii.Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies
 
×
Dnes v 13:30 |
Slezský FC Opava
FC Zbrojovka Brno