oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 23.6., příp.
SFC Opava 
od 15:00
 Vítkovice
U12: SFC Opava – Púchov 8:3

Dvanáctka si poradila s Púchovem

17.03.2017, autor Redakce
Opava – Hřiště s umělou trávou v Kylešovicích se stalo dějištěm přípravného utkání mezi dvanáctkou Slezského FC Opava a jejich vrstevníky ze slovenského MŠK Púchov.

Současně se hrálo na dvou hřištích, přičemž v poločase došlo k výměně soupeře. Celkově Opava zvítězila 8:3.

Domácí fotbalisté narazili na houževnatého protivníka, jenž praktikoval jednoduchou a přímočarou hru. Zároveň se nebál důrazu v osobních soubojích a ve svém středu disponoval šikovnými individualitami.

„Hráči Slezského FC si s tím však poradili velmi dobře a svého soupeře tentokrát přehráli. V zápase bylo vidět několik pěkných individuálních akcí i velké množství povedených kombinací. Samozřejmě ne vše bylo OK, ale to si již povíme v kabině. Kluky chválím za předvedený výkon,“ uvedl trenér opavské dvanáctky Marcel Klajmon.

SFC Opava – MŠK Púchov 8:3
Branky SFC: Adam Cileček 3, Martin Blažej, Matyáš Piernik, Dominik Malý, Ríša Kovarník, Tomáš Nováček.
Sestava SFC – mužstvo 1: Honza Ulrich, Lukáš Vyležík, Filip Kokeš, Tomáš Nováček, Dominik Malý, Albert Vlašánek, Patrik Wehowský, Max Híreš, Matyáš Piernik, Dan Sukdol.
Sestava SFC – mužstvo 2: Adam Cileček, Ríša Kovarník, Lukáš Lazecký, Martin Blažej, Adam Sedláček, Dominik Stareček, Pavel Šrek, Dan Bártek, Robin Matýsek, Matyáš Thiemel.

Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies