oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 14.7., příp.
Skalica 2
Slezský FC Opava 0
sobota 21.7., 1.kolo
Sparta 
od 19:00
 SFC Opava
Předprodej na Brno

Předprodej vstupenek na pohár s Brnem odstartoval

20.03.2017, autor Redakce
Opava – Fotbalisté Slezského FC se ve čtvrtfinále MOL Cupu představí na domácím stadionu proti prvoligové Zbrojovce Brno. Vstupenky můžete získat v předprodeji.

Vstupné na pohárové utkání s Brnem je stanoveno takto: na hlavní tribunu (A) činí jednotné vstupné 100 Kč, jednotné vstupné na ostatní tribuny (F, G, H) pak 80 Kč. Držitelé průkazu ZTP / ZTP-P a děti do 6 let mají vstup zdarma bez nároku na místo.

Permanentní vstupenky platí i na pohárová utkání. V platnosti zůstávají také místa vyhrazená pro držitele permanentek na tribunu A.

Kdy a kde koupit lístek?

Předprodej byl zahájen ve středu 22. března a bude trvat až do pátku 24. března do 18 hodin, kdy bude předprodej ukončen.

Vstupenky si v předprodeji můžete zakoupit pouze ve fanshopu Slezského FC na stadionu. Vždy v době od 9 – 11 hodin a odpoledne od 15 do 18 hodin.

Čtvrtfinálové utkání mezi Slezským FC Opava a Zbrojovkou Brno se odehraje v neděli 26. března od 12.15 hodin. Zápas bude v přímém přenosu vysílat stanice ČT sport.Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies