oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava

Matěj Hrabina s Tomášem Čelůstkou prodloužili smlouvy

20.03.2017, autor Redakce
Opava – O další dva roky prodloužili smlouvy s opavským klubem obránci Matěj Hrabina (na snímku) s Tomášem Čelůstkou. Oběma by stávající kontrakt vypršel po jarní části letošní sezony.

„Obě strany, jak klub, tak hráči mají zájem o další spolupráci. Matějovi a Tomášovi byly nabídnuty nové dvouleté smlouvy, které podepsali,“ řekl generální manažer Slezského FC Alois Grussmann.

Třiadvacetiletý fotbalista Matěj Hrabina je opavským odchovancem. Mezi dospělé už nakoukl v dorosteneckém věku. V současné době patří k důležitým hráčům prvního týmu.

„Jsem moc rád, že měl klub zájem se mnou prodloužit smlouvu. Beru to jako odměnu, důvěru v mé schopnosti a motivaci do další práce. Moc bych si přál pomoci klubu dosáhnout vysněného cíle, kterým je postup do ligy, kde Opava dle mého názoru patří. Jsem tady moc spokojený a věřím, že je to správný krok pro další vývoj mé kariéry,“ uvedl Matěj Hrabina.

Tomáš Čelůstka, kterému je 25 let, je odchovancem zlínského fotbalu. Mladší bratr slavnějšího Ondřeje se dlouho nedokázal prosadit. Opava mu ale sedla, vybojoval si pevné místo v základní sestavě a patří k oporám A-mužstva.

„Jsem moc rád a velice si vážím toho, že mi Opava nabídla novou smlouvu. Jsem tady opravdu spokojený. Klub má velké ambice, jsou zde lidé, kteří mi jsou svým charakterem blízcí. Zkrátka se tady cítím velmi dobře,“ prozradil Čelůstka.