oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 22.2., 22.kolo
Slavia 
od 14:30
 SFC Opava
MOL Cup s Mladou Boleslaví

SFC zná soupeře pro semifinále. Opava míří do Mladé Boleslavi

13.04.2017, autor Redakce
Opava – Fotbalisté Slezského FC už znají jméno svého soupeře pro semifinále MOL Cupu. Opava se v něm střetne s prvoligovou Mladou Boleslaví. Hrát se bude na hřišti obhájce pohárového prvenství. Úřední termín semifinálového utkání je stanoven na středu 26. dubna.

„Uděláme všechno pro to, abychom se do finále dostali. S losem jsme spokojení. Musí nás ale varovat to, že Opava vyřadila tři ligová mužstva a odehrála skvělý podzim. Pořád je v boji o postup do první ligy,“ upozornil Vladimír Rosenberger, sekretář FK Mladá Boleslav.

„Chtěli jsme, ať je nám los nakloněn a hrajeme doma. Máme Mladou Boleslav. Jsme rádi, že hrajeme proti obhájci. Na hřišti odevzdáme všechno. Jen nás kvůli našim fanouškům trochu mrzí, že nehrajeme doma,“ uvedl generální manažer Slezského FC Alois Grussmann.

„Dostal jsem jediný úkol, abychom hráli doma, což se nesplnilo. Boleslav je silný tým a bude favoritem, ale my už jsme v této sezoně porazili tři ligové týmy. Budeme se snažit, aby to s námi Mladá Boleslav neměla jednoduché,“ řekla pro Českou televizi největší opavská hvězda Zdeněk Pospěch.Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies