oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
čtvrtek 23.7., Nad
SFC Opava 
od 18:00
 Olomouc
Očima trenéra Skuhravého

Roman Skuhravý: Vyzývám fanoušky, ať nám v sobotu pomohou

11.05.2017, autor Redakce
Opava – Slezský FC má za sebou další vítěznou bitvu. Tentokrát dobyla stadion Rudolfa Labaje, přesněji Třinec pod vedením Jiřího Nečka. Opavský válec se rozjel do velkých otáček.

„Jsme rádi, že jsme Třinec zvládli. Suchá, vysoká tráva nás brzdila od lepšího výkonu. Byli jsme ale po celý zápas lepším týmem a zaslouženě vyhráli,“ pochvaloval si trenér Roman Skuhravý. „Po kontaktní brance jsme mohli odskočit, ale dočkali jsme se až v závěru zápasu,“ dodal.

V opavské sestavě se objevil po delší době kapitán Zdeněk Pospěch. „Musím říci, že je to obrovské pozitivum. Vydržel by i celý zápas. Uvidíme, jak se bude cítit v následujících dvou dnech. Pro nás je velkým přínosem,“ podotkl opavský kouč.

Opava se díky vítězství v Třinci a ztrátě Baníku s Vítkovicemi přiblížila ostravskému rivalovi na tři body. „Je to pro nás povzbuzení. Zúčtování ale přijde po třiceti kolech. Jsme připraveni na to, že nepostoupíme. To je naše výhoda,“ usmál se úspěšný trenér.

Už v sobotu čeká Slezany další zápas. „V téhle chvíli kluci melou z posledního. Chtěl bych požádat fanoušky, aby jich přišlo v sobotu co nejvíce. Mohou nám výraznou měrou dopomoci ke třem bodům. Pojďme udělat parádní atmosféru,“ vyzývá Roman Skuhravý.Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies