oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
čtvrtek 23.7., Nad
SFC Opava 
od 18:00
 Olomouc
SFC Opava – Karviná

Opavu čeká další prověrka. V Kravařích vyzve Karvinou

08.07.2017, autor Redakce
Opava – Poslední přípravný zápas před odjezdem na soustředění do Švamlova Mlýna čeká fotbalisty Slezského FC, kteří se v sobotu 8. července od 11 hodin střetnou s Karvinou. Utkání se odehraje na hřišti v Kravařích.

Opavský celek se v přípravě naposledy ukázal ve středu, když v Žimrovicích porazil polské Opole v poměru 2:1. „Co se týče kvality hry, pořád tam byly věci, které můžeme zlepšit, ale jsou vidět šablona a touha. Vypracovali jsme si vedle dvou gólů další tři velké šance. Jsem spokojený. Většina hráčů hrála šedesát a víc minut,“ vracel se Roman Skuhravý ke středečnímu testu.

Je jasné, že sestava Slezského FC dozná řady změn, několik fotbalistů totiž dostalo volno. „Byl to záměr. V sobotu budou hrát od začátku ti, kteří byli na lavičce, nebo nebyli nominovaní k zápasu. Dostanou stejnou minutáž. Bylo to cílené, protože jsme se dostali do fáze, kdy chceme, aby hráči vydrželi celé utkání,“ vysvětluje trenér Opavy.

Soupeřem SFC bude prvoligová Karviná, která v přípravě absolvovala zatím čtyři utkání. Podlehla Baníku Ostrava a Górniku Zabrze, remizovala s Cracovií Kraków a naposledy porazila Sosnowiec 4:1.

Sobotní utkání startuje v 11 hodin na hřišti v Kravařích.Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies