oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 5.3., 17.kolo
Vyškov 
14:30
 SFC Opava

Poslední test před startem FNL. SFC v generálce hostí Zlín

21.07.2017, autor Redakce
Opava – Závěrečná prověrka, a pak hned Fortuna národní liga. Fotbalisté Slezského FC uzavřou blok letních přípravných utkání generálkou s prvoligovým Zlínem.

Fanoušci i hráči mají jistě v paměti čerstvé finále MOL Cupu, ve kterém byl Zlín nad síly Opavy, a zvedl nad hlavu pohár. Teď se oba celky střetnou znovu, tentokrát ve Slezsku.

„Sestava se jednoznačně bude blížit tomu, co vykrystalizovalo z přípravy. Pro nás to není příprava, ale další soutěžní zápas. Mít možnost hrát doma s ligovým týmem je vždycky motivující. Chceme si otestovat, zda jsme dobře připraveni na sezonu,“ prohlásil kouč Slezského FC Roman Skuhravý.

Ševci v přípravě podobně jako Opavští prohráli jen jednou, když nestačili na Zlaté Moravce. V Superpoháru ale přetlačili bratislavský Slovan, porazili Třinec a Michalovce. Remizovali s anglickým Fulhamem, Katowicemi a Dunajskou Stredou.

Utkání startuje v sobotu 22. července od 17 hodin. Hrát se bude na stadionu v Městských sadech.

U příležitosti generálky bude v provozu také fanshop, který bude otevřen hodinu před výkopem, tj. od 16 do 17 hodin. Přijďte se vybavit na novou sezonu!Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies