oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
pátek 5.8., 2.kolo
SFC Opava 3
Dukla 0
neděle 14.8., 3.kolo
Olomouc B 
10:15
 SFC Opava

Poslední test před startem FNL. SFC v generálce hostí Zlín

21.07.2017, autor Redakce
Opava – Závěrečná prověrka, a pak hned Fortuna národní liga. Fotbalisté Slezského FC uzavřou blok letních přípravných utkání generálkou s prvoligovým Zlínem.

Fanoušci i hráči mají jistě v paměti čerstvé finále MOL Cupu, ve kterém byl Zlín nad síly Opavy, a zvedl nad hlavu pohár. Teď se oba celky střetnou znovu, tentokrát ve Slezsku.

„Sestava se jednoznačně bude blížit tomu, co vykrystalizovalo z přípravy. Pro nás to není příprava, ale další soutěžní zápas. Mít možnost hrát doma s ligovým týmem je vždycky motivující. Chceme si otestovat, zda jsme dobře připraveni na sezonu,“ prohlásil kouč Slezského FC Roman Skuhravý.

Ševci v přípravě podobně jako Opavští prohráli jen jednou, když nestačili na Zlaté Moravce. V Superpoháru ale přetlačili bratislavský Slovan, porazili Třinec a Michalovce. Remizovali s anglickým Fulhamem, Katowicemi a Dunajskou Stredou.

Utkání startuje v sobotu 22. července od 17 hodin. Hrát se bude na stadionu v Městských sadech.

U příležitosti generálky bude v provozu také fanshop, který bude otevřen hodinu před výkopem, tj. od 16 do 17 hodin. Přijďte se vybavit na novou sezonu!

 
×
Dnes v 10:15 |
SK Sigma Olomouc B
Slezský FC Opava