oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
pátek 5.8., 2.kolo
SFC Opava 3
Dukla 0
neděle 14.8., 3.kolo
Olomouc B 
10:15
 SFC Opava

Rezerva ovládla turnaj v Turzovce

26.07.2017, autor Redakce
Opava – Béčko Slezského FC v rámci přípravy absolvovalo tradiční turnaj ve slovenské Turzovce s názvem O pohár československé vzájemnosti. Opavští předváděli velmi dobré výkony a nakonec celý turnaj ovládli.
První utkání (semifinálové):
SFC Opava B – Beskyd Čeladná 7:3 (3:2)
Branky: Mezera 2, Litwiak 2, Schlossár, Swiech, A. Helebrand.

„V celém utkání jsme byli lepším týmem a měli zápas pod kontrolou. V prvním poločase jsme soupeři vlastními chybami a nedůslednosti darovali dvě branky. Ve druhé půli už jsme soupeře zcela jasně přehrávali a navýšili konečný výsledek,“ řekl hrající asistent trenéra Jakub Swiech.

Druhé utkání (finálové):
SFC Opava B – Frýdlant nad Ostravicí 3:2 (0:0)
Branky: Rychlý, Hájek, Helebrand.

„Utkali jsme se se soupeřem, s nímž se potkáme i v sezoně, takže došlo i k vzájemné konfrontaci. První půle byla opatrná z obou stran, soupeř dobře bránil, my jsme byli více na baloně, ale chyběla nám kvalita ve finální fázi. Ve druhém poločase jsme jako první inkasovali ze standardní situace, ale výsledek se nám povedlo otočit a po zásluze a dobrém výkonu také zvítězit. Soupeř korigoval na konečných 3:2 v závěru utkání z pokutového kopu,“ dodal Swiech.

Nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen opavský David Muczka.

Slezský FC reprezentovali: Muczka, Mosler, Hájek, Kuzník, Vrána, Socha, A. Helebrand, Keller, Hurta, Večerek, Berger, Litwiak, Mezera, Schlossár, Kolísek, Strnad, Rychlý, Swiech a trenér Černín.
 
×
Dnes v 10:15 |
SK Sigma Olomouc B
Slezský FC Opava