oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
středa 24.11., 13.kolo
FK Varnsdorf 0
Slezský FC Opava 3
sobota 4.12., 16.kolo
SFC Opava 
13:30
 Zbrojovka Brno

Opava fandí. S unikátní permicí se dostanete na fotbal i další sporty

08.08.2017, autor Redakce
Opava – Fandíte Slezskému FC, ale máte rádi i další sporty? Zakoupit si můžete jedinečnou permanentku s názvem Opava fandí, díky které získáte za velice příznivou cenu přístup na všechna utkání SFC a hokejové (HC Slezan Opava) i basketbalové (BK Opava) zápasy.

„Permanentka, která umožňuje vstup zdarma nejen držiteli, ale také jeho dámskému doprovodu, se bude za 1590 korun prodávat v Turistickém informačním centru na Horním náměstí. Opatřena bude čárovým kódem, aby byl znemožněn vstup na jednu permanentku více osobám,“ říká náměstek primátora Martin Víteček.

Z technických důvodů u turniketů na fotbalovém stadionu bude muset mít ženský doprovod, který má nárok na vstup zdarma, vlastní kartičku. Tu majitelé obdrží ve fanshopu SFC Opava.

„Chceme takto podnítit fanoušky k návštěvě různých utkání napříč sporty, které město financuje. Manažeři klubů se navíc tímto zavázali, že se termínově nebudou krýt domácí zápasy,“ dodává.

Permanentka je v prodeji od 1. srpna. Bližší podrobnosti přináší web města.Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies