MFK Vítkovice 0–3 SFC Opava "B"

23. 2. 2013
Redakce

B-tým Slezského FC Opava dnes sehrál přípravné utkání na hřišti Vítkovic, které porazil třígólovým rozdílem.

Zápas očima trenéra Jana Hrušky:

Utkání ve Vítkovicích probíhalo v naší režii. Od počátku jsme si vytvořili výraznou územní převahu, ale soupeř hrál velmi dobře v obranné fázi a my jsme se jen těžko prosazovali do koncovky.

Kromě gólu Kašného jsme si v první půli vypracovali další dvě příležitosti, ale Kužel ve 34. minutě jen nastřelil tělo brankáře a pěknou střelu Jukla ze 40. minuty domácí golman vyrazil.

Do druhé půle jsme nastoupili ve změněné sestavě, ale obraz hry se nezměnil. Naopak jsme si vytvořili pět gólových šancí, z nichž jsme dvě proměnili.

V rozmezí patnácti minut neproměnil Radzinevičius svoje nájezdy, ale v 75. minutě už smůlu protrhl a zvýšil na dvoubrankový rozdíl. Gólový účet pak po krásné spolupráci Radzinevičiuse s Juklem uzavřel dvě minuty před koncem druhý jmenovaný na 0:3.

MFK Vítkovice - SFC Opava "B" 0:3 (0:1)
Branky:
36. Kašný, 75. Radzinevičius, 88. Jukl.

Sestava SFC Opava "B"

1. poločas: Štencel, Drexler, Michal Hrabina, Moravec, Kuděla, Němec, Wirth, Vybíral, Kašný, Kužel, Jukl.

2. poločas: Štencel, Moravec, Kuděla, Uvíra, Kužel (Drexler), Wirth, Žídek, Furik, Němec, Radzinevičius, Jukl.