oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
středa 24.11., 13.kolo
FK Varnsdorf 0
Slezský FC Opava 3
sobota 4.12., 16.kolo
SFC Opava 
13:30
 Zbrojovka Brno

SFC se představí doma. Do Opavy míří Sokolov v čele s Pavlem Horváthem

18.08.2017, autor Redakce
Opava – Spolu sedávali v jablonecké kabině, teď proti sobě nastoupí jako trenéři. Na jedné straně Roman Skuhravý, na opačné Pavel Horváth. Oba týmy se momentálně nachází v úplně jiném rozpoložení. Opava je v laufu, pálí ostrými. Baník se zatím trápí, v minulém kole zachraňoval alespoň bod v souboji s Táborskem.

Baník, který v loňské sezoně hrál o záchranu, prošel v létě změnami. Na trenérskou lavičku usedla plzeňská ikona Pavel Horváth. Tím pádem bylo jasné, že Baník bude lovit posily v Plzni.

Z Viktorie dorazili Adam Čihák, Michal Hlavatý, Bohumil Havel, Martin Rychnovský a Lukáš Provod. Plzní navíc prošel také Matěj Končal, který byl v létě na testech ve Slezském FC. Do základu patří také Ondřej a Adam Ševčíkovi. Kvalitou disponuje i Slovák Peter Mráz.

K tomu, že Roman Skuhravý nastoupí proti Pavlu Horváthovi, svému jabloneckému spoluhráči jako sok, opavský kouč řekl: „Pro mě to znamená jediné, že jej po dlouhé době uvidím. Je mi ale úplně jedno, kdo přijede. Mě nezajímá, kdo je trénuje. Mě zajímá, jakým způsobem hrají, a jak se na ně máme připravit. Vždycky se koukám, co mužstvo předvádí, a ne na to, kolik má bodů v tabulce. Jejich bodové hodnocení jednoznačně nekoresponduje s tím, jakým způsobem hrají. Z těch čtyř zápasů nás čeká nejtěžší soupeř.“

Opava bude chtít v sobotu potvrdit tři body z Ústí nad Labem. „Pro nás bude každé utkání takové, jaké si ho uděláme. Chceme ho zvládnout, protože by bylo hezké potvrdit těžce vydolované body z Ústí nad Labem,“ podotkl kouč SFC.

A v jaké sestavě Slezané v sobotu nastoupí? „Někteří hráči mě v Prostějově, s prominutím, naštvali za výkon v prvním poločase. Uvidíme, co zdravotní stav Pavla Zavadila, který byl v úterý individuálně trénovat. K týmu se připojil ve středu. Uvidíme, jak ho to bude limitovat, ale věříme, že do zápasu bude připraven,“ uzavřel Roman Skuhravý.

Utkání na stadionu v Městských sadech startuje v sobotu 19. srpna od 18 hodin. Řídit jej bude Martin Nenadál. Na čarách mu budou asistovat Dan Vodrážka (AR1) a David Hock (AR2).

Ze zápasu bude rovněž připraven tradiční on-line přenos.

Lístky si nově můžete koupit přes internet

Vstupenky na domácí zápasy opavských fotbalistů si nově můžete zakoupit přes internet prostřednictvím on-line systému.

Lístky si můžete zakoupit přímo z pohodlí domova. Celý proces je velmi jednoduchý a zabere jen pár vteřin. Ušetříte tak čas strávený ve frontě u pokladny před zápasem.

Jak to funguje? Stačí pouze kliknout na uvolněné místo k on-line prodeji, vyplnit kontaktní údaje a přejít na platbu on-line. Následně Vám na e-mail dorazí čárový kód, který si stačí vytisknout a při vstupu na stadion přiložit ke čtečce turniketu. V případě, že vlastníte chytrý telefon, můžete si kód načíst přímo z displeje telefonu a vstupenku v tom případě tisknout nemusíte.

Kupte si lístky na zápas se Sokolovem »Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies
 
×
Dnes v 13:30 |
Slezský FC Opava
FC Zbrojovka Brno