oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 29.2., 23.kolo
SFC Opava 
od 14:30
 Olomouc
110 let opavského fotbalu

Slezský FC si připomene výročí, oslaví 110 let i Víkend otců

11.09.2017, autor Redakce
Opava – Slezský FC si v sobotu 23. září 2017 připomene výročí 110 let od založení klubu. Oslavy jubilea spojí také s Víkendem otců. Pro fanoušky s dětmi bude připraven bohatý program, jehož završením bude domácí zápas s Vlašimí se zvýhodněným vstupným. Co se chystá a na co se můžete těšit?

V době od 14 do 16 hodin budou v prostoru na tribuně A připraveny pro rodiče s dětmi soutěže a hry jako např. skákání v pytli, skákání na míčích, maxi twister, koloběžky, kopy na branku, trefování klauna, soutěže zručnosti jako např. stavění žebříků a zatloukání hřebíků do pařezu, dále budou přichystány tvořivé dílničky a malování na obličej.

Děti (s rodiči) budou moci veškeré tyto soutěže absolvovat a sbírat body do sběrné kartičky. Za vyplněnou kartičku poté dostanou sladkou odměnu.

Od 17 hodin budou v prostorách klubu (v místech u nové umělky) připraveny pro děti skákací atrakce jako bumperball, opičí či vojenská dráha a podobně.

Od 18 hodin přijde na řadu domácí zápas opavských fotbalistů s Vlašimí. Vstupné na toto utkání bude mít zvýhodněnou cenu 50 Kč, ženy a děti do 15 let budou mít vstup zdarma.

Ženy a děti do 15 let si ovšem na pokladnách musí vyzvednout vstupenku, která jim umožní vstup přes turniket.

V týdnu od 18. do 22. září 2017 bude v rámci Víkendu otců probíhat také speciální soutěž, o které budeme informovat na našem webu.

Přijďte si do Městských sadů připomenout bohatou historii opavského fotbalu a oslavit Víkend otců. Těšíme se na Vás!Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies