oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
neděle 31.5., 26.kolo
FK Teplice 2
Slezský FC Opava 2
středa 3.6., 27.kolo
SFC Opava 
od 18:00
 Bohemians 1905
Exkluzivní příloha v Deníku

Žlutomodrá Opava v Deníku, exkluzivní příloha vychází v úterý

18.09.2017, autor Redakce | FOTO: Deník / František Géla
Opava – Slezský FC si v letošním roce připomíná významné kulaté jubileum. Před 110 lety totiž byly v Opavě položeny základy organizovaného fotbalu, který pro obyvatele slezské metropole vždy hodně znamenal.

Slezský FC respektuje a ctí více než stoletou tradici, kterou fotbal v Opavě má. Vzhledem k výročí 110 let od založení místního klubu si SFC v úzké spolupráci s Opavským a Hlučínským deníkem, který je řadu let hrdým mediálním partnerem klubu, přichystal speciální přílohu.

Exkluzivní přílohu s názvem Žlutomodrá Opava tvoří 32 stran, které obsahují detailní informace o SFC. Naleznete v ní profily veškerých mužstev Slezského FC od miniškoličky po áčko, rozhovor s generálním manažerem klubu Aloisem Grussmannem či opavský primátorem Radimem Křupalou.

Své místo mají v příloze také věrní fanoušci SFC a Ivo Farský vzpomíná, jak sestřelil pražskou Spartu legendárním gólem od pokladen.

V neposlední řadě obsáhlá příloha mapuje také dění ze současného A-mužstva, které v aktuálním ročníku Fortuna národní ligy bojuje o postup mezi elitu. Hovoří o něm kouč Roman Skuhravý, o svůj zajímavý příběh se podělil odchovanec Jan Schaffartzik.

„Tuto mimořádnou přílohu jsme se snažili udělat s přesahem, aby si v ní každý fanoušek Slezského FC našel to, co ho zajímá. Kromě áčka jsme chtěli představit také jednotlivé mládežnické celky klubu, což se nám snad podařilo,“ vysvětluje šéfredaktor Opavského a Hlučínského deníku Roman Brhel.

„Rozhodně nešlo vynechat ani skvělé opavské příznivce, bez kterých by bylo fotbalové prostředí v Opavě poloviční, a stejně tak jsme do přílohy se samozřejmostí zařadili vzpomínky bývalých fotbalových osobností, které byly ve slezské metropoli v době slavné éry Kaučuku považovány za bohy,“ dodává dlouholetý sportovní novinář.

Speciální příloha Žlutomodrá Opava bude na stáncích k dostání v úterý 19. září!



Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies