oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
neděle 7.6., 28.kolo
SFC Opava 
od 15:00
 Slovácko
Preview: SFC Opava – Olympia

Opava hostí nebezpečného nováčka, dorazí překvapení z Olympie

26.10.2017, autor Redakce
Opava – Nováček Fortuna národní ligy Olympia Praha bude dalším soupeřem opavských fotbalistů. Celek z hlavního města, který ještě nedávno hrával v Hradci Králové, zatím válí. Hlavně na hřištích soupeřů dokáže být nepříjemný, Opavu nečeká jednoduchý soupeř.

„Olympia je pro mě absolutně největším překvapením letošního ročníku druhé ligy,“ podotkl trenér Slezského FC Opava Roman Skuhravý. „Udělali na mě dojem při venkovních zápasech. Mají fantasticky připravené standardní situace. Tento tým ví, co chce a jak chce hrát. Praktikují jednoduchý fotbal,“ přišel s dalším postřehem kouč Skuhravý, který do kontaktu s Olympií už přišel.

„Pikantní na tom je, že v době, když jsem neměl angažmá, pomáhal jsem v Jablonci nad Jizerou zachraňovat divizi. Olympia tehdy soutěž vyhrála. Následně za rok postoupila do druhé ligy, pořád pod stejným trenérem,“ poznamenal opavský trenér.

Kádr Olympie je složen hlavně z mladých hráčů. Starší generaci zastupuje pětatřicetiletý slovenský záložník Michal Demeter, dále o pět let mladší brankář Luděk Frydrych, který prošel například Jabloncem, Hradcem Králové, Pardubicemi nebo Vlašimí. Druhým nejstarším hráčem je brazilský záložník Bernardo, jenž má za sebou angažmá například ve slovenské Podbrezové.

Dalším cizincem je čtyřiadvacetiletý řecký záložník Georgis Katidis, jenž má na kontě už i tři vstřelené branky. Tento ofenzivně laděný fotbalista má za sebou i angažmá ve finském klubu Jaro.

Do skupiny talentovaných mladíků se řadí devatenáctiletý kmenový záložník Ondřej Žežulka, mimochodem také třígólový střelec. „Olympia má štěstí na výběr hráčů. V létě uspořádali kemp, který čítal pětatřicet fotbalistů, a z něj vybrali tenhle dobrý tým. Pěkně jim to vyšlo,“ chválil šéf opavské lavičky.

Slezané budou chtít napravit nepovedené vystoupení z Českých Budějovic. „Nemrzí nás ani tak výsledek jako hra, kterou jsme v prvním poločase v Budějovicích předvedli. Potýkáme se s individuálními chyby v defenzivě, ale věřím, že přijde čas, kdy bude vidět v tomto směru zlepšení. Něco jsme si řekli v kabině a věřím, že to pomůže,“ zdůraznil Roman Skuhravý.

„Pokud se v sobotu budeme prezentovat radostnou a pracovitou hrou, uspějeme. Chci, aby se houpačka, na které se nacházíme, ustálila. Prezentujeme se dvěma herními systémy, směrem dopředu jsou oba dobré, bohužel v defenzivně nám to skřípe,“ zakončil kouč Slezského FC.

Utkání startuje v sobotu 28. října od 18 hodin. Pokud na zápas nedorazíte osobně, můžete jeho průběh sledovat prostřednictvím textového on-line přenosu.

Lístky si můžete koupit přes internet

Vstupenky na domácí zápasy opavských fotbalistů si můžete zakoupit přes internet prostřednictvím on-line systému.

Lístky si můžete zakoupit přímo z pohodlí domova. Celý proces je velmi jednoduchý a zabere jen pár vteřin. Ušetříte tak čas strávený ve frontě u pokladny před zápasem.

Jak to funguje? Stačí pouze kliknout na uvolněné místo k on-line prodeji, vyplnit kontaktní údaje a přejít na platbu on-line. Následně Vám na e-mail dorazí čárový kód, který si stačí vytisknout a při vstupu na stadion přiložit ke čtečce turniketu. V případě, že vlastníte chytrý telefon, můžete si kód načíst přímo z displeje telefonu a vstupenku v tom případě tisknout nemusíte.

Kupte si lístky na zápas s Olympií »
Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies