oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
úterý 21.9., 3.kolo
SFC Opava 
17:00
 Mladá Boleslav

Joel Kayamba jede! Opavský šikula vyhlášen Hráčem měsíce

09.11.2017, autor Redakce | FOTO: Deník / Petr Widenka
Opava – To je jízda! Poté, co na základě hlasování fanoušků zvítězil v anketě o nejkrásnější branku měsíce září, si Joel Ngandu Kayamba připsal další úspěch. Stal se totiž nejlepším hráčem měsíce října v celé Fortuna národní lize.

Skvěle technicky vybavený fotbalista se stal třetím opavským hráčem v historii, který skleněnou sošku pro vítěze převzal.

Poprvé se radoval brankář Josef Květon, na kterého v uplynulé sezoně navázal Petr Zapalač. Po nich hned třikrát slavil kouč Roman Skuhravý, jenž zvítězil loni v květnu a nakonec ovládl i celosezónní anketu všech druholigových trenérů. Potřetí pak uspěl v září.

Cenu pro nejlepšího teď získal Joel Ngandu Kayamba a nutno říct, že zaslouženě. Se sedmi góly je borec původem z Demokratické republiky Kongo druhým nejlepším střelcem Slezanů. S míčem u nohy je prakticky nezastavitelný. Kličky a parádičky? To je jeho.

Gratulujeme a přejeme hodně zdaru v další práci!Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies